Słubice: 21 listopada 2017   |   Imieniny: Albert, Janusz, Konrad
reklama
reklama

SOSiR zaprasza na kolarskie przełaje

Już wkrótce czeka nas kolarskie święto. W styczniu przyszłego roku Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji szykuje dwie duże ogólnopolskie imprezy w kolarstwie przełajowym. W obu wydarzeniach mogą brać udział także amatorzy. Trwają zapisy.

przelaje

Co czeka pasjonatów jazdy na dwóch kółkach? 14 stycznia odbędzie się finał Pucharu Polski w kolarstwie przełajowym, a już dzień później kolarzy na Mistrzostwa Polski zaprasza zrzeszenie LZS (Ludowe Zespoły Sportowe). Jak informuje SOSiR, będą to najważniejsze imprezy w kolarstwie przełajowym zaplanowane w 2017 roku.

Każda z imprez odbędzie się w 16 kategoriach dopasowanych do wieku i umiejętności uczestników. Dla amatorów przewidziana jest oddzielna klasyfikacja. (należy to wyraźnie zaznaczyć przy rejestracji).

Rywalizacja będzie odbywać się na pętli o długości 2550 metrów wyznaczonej na terenie parku przy stadionie SOSiR. W obu imprezach przewidziane są nagrody - dla najmłodszych uczestników rzeczowe, dla starszych pieniężne. W Mistrzostwach Polski zwycięzcy zostaną uhonorowani również pucharami i medalami.

Zapisy na zawody już ruszyły. Rejestracja odbywa się drogą elektroniczną. Organizatorzy poinformowali, że będzie można zarejestrować się także bezpośrednio przed zawodami.

Rejestracja oraz szczegółowe informacje znajdują się na poniższych stronach:
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy kostka brukowa na terenie parku przy placu Wolności to dobry pomysł?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama