Słubice: 26 kwietnia 2018   |   Imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
reklama
reklama

SOSiR zaprasza na kolarskie przełaje

Już wkrótce czeka nas kolarskie święto. W styczniu przyszłego roku Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji szykuje dwie duże ogólnopolskie imprezy w kolarstwie przełajowym. W obu wydarzeniach mogą brać udział także amatorzy. Trwają zapisy.

przelaje

Co czeka pasjonatów jazdy na dwóch kółkach? 14 stycznia odbędzie się finał Pucharu Polski w kolarstwie przełajowym, a już dzień później kolarzy na Mistrzostwa Polski zaprasza zrzeszenie LZS (Ludowe Zespoły Sportowe). Jak informuje SOSiR, będą to najważniejsze imprezy w kolarstwie przełajowym zaplanowane w 2017 roku.

Każda z imprez odbędzie się w 16 kategoriach dopasowanych do wieku i umiejętności uczestników. Dla amatorów przewidziana jest oddzielna klasyfikacja. (należy to wyraźnie zaznaczyć przy rejestracji).

Rywalizacja będzie odbywać się na pętli o długości 2550 metrów wyznaczonej na terenie parku przy stadionie SOSiR. W obu imprezach przewidziane są nagrody - dla najmłodszych uczestników rzeczowe, dla starszych pieniężne. W Mistrzostwach Polski zwycięzcy zostaną uhonorowani również pucharami i medalami.

Zapisy na zawody już ruszyły. Rejestracja odbywa się drogą elektroniczną. Organizatorzy poinformowali, że będzie można zarejestrować się także bezpośrednio przed zawodami.

Rejestracja oraz szczegółowe informacje znajdują się na poniższych stronach:
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama