Udany finisz w wykonaniu Polonii Słubice przyniósł naszej drużynie 6 miejsce na półmetku rozgrywek gorzowskiej klasy okręgowej. Poloniści w ostatniej kolejce rundy jesiennej wygrali 5:2 z Polonią Lipki Wielkie.

Polonia Słubice

Mecz odbył się 19 listopada na stadionie w Słubicach. Pierwsza połowa spotkania nie zapowiadała tak okazałego zwycięstwa naszych piłkarzy. Obie drużyny strzeliły po dwie bramki i mieliśmy remis. Jednak druga część gry to już popis słubickiej Polonii, która zaaplikowała gościom kolejne trzy gole, nie tracąc przy tym ani jednego.

Drogę do siatki rywali znajdowali: Begier (2x), Szafran, Tabaka oraz Gronostaj. Skład Polonii Słubice: Mosica - Kamiński, Kurkowski, Szafran, Frąckowiak, Makuchowski, Żurawski, Begier, Pawłowicz, Gronostaj, Tabaka.

Dzięki zwycięstwu Polonia Słubice ukończyła rundę jesienną na 6 miejscu w tabeli gromadząc w 15 spotkaniach 28 punktów (9 zwycięstw, 1 remis, 5 porażek), bilans bramek 47-27. Liderem rozgrywek są Zjednoczeni Przytoczna z dorobkiem 37 punktów.

Teraz naszych piłkarzy czeka zimowa przerwa. Kolejne ligowe mecze odbędą się wiosną przyszłego roku.