Słubice: 19 czerwca 2018   |   Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
reklama
reklama

W "Rolniczaku" sport połączył pokolenia (foto)

Za nami niezwykły turniej siatkarski, który 1 czerwca odbył się w Zespole Szkół Ekonomiczno-Rolniczych w Słubicach. Pod hasłem "sport łączy pokolenia" na parkiet wyszli uczniowie, absolwenci, nauczyciele i sympatycy "Rolniczaka".

Mecz pokoleń

To kolejny rok, gdy wspólnie spotykają się podczas siatkarskiej rywalizacji. Niepowtarzalna atmosfera i okazja do wspomnień jest zawsze magnesem dla tych, którzy opuścili kiedyś szkolne mury, ale chętnie do nich powracają. Stąd duże zainteresowanie turniejem.

Nie inaczej było i w tym roku. Naprzeciw siebie stanęły drużyny "Nauczycieli", "Absolwentów" i "Uczniów". Tym razem na parkiecie najlepsza była ekipa belfrów, a absolwenci szkoły zajęli drugie miejsce. Ostatnia pozycja przypadła w udziale obecnym uczniom. Poniżej składy poszczególnych drużyn.

Nauczyciele: Bożena Lisik, Agnieszka Gierszewska, Martyna Płótniak, Waldemar Łoziński, Jacek Grześkowiak, ks.Maciej Golas.

Absolwenci: Bukowska Julita, Kądziela Agnieszka, Pilichowska Martyna, Iwanicka Monika, Wasilewska Martyna, Kowalska Martyna, Bukowski Miłosz, Rożnowski Wojciech.

Uczniowie: Gryszczyńska Katarzyna, Ćwiek Paulina, Justyna Rezacz, Buka Julia, Morgiewicz Paulina, Gronostaj Rafał, Kamil Grześkowiak, Zachariasz Mateusz, Podgórski Michał.

Wszystkie zespoły zostały uhonorowane pamiątkowymi dyplomami, a przez cały turniej mogły liczyć na gromki doping kibiców. Koordynatorem turnieju była Bożena Lisik, wicedyrektorka szkoły i wieloletnia "wuefistka".

Jak podkreślają pomysłodawcy imprezy, turniej był zorganizowany szczególnie z myślą o absolwentach, dla zacieśnienia ich więzi ze szkołą. Kolejny mecz już za rok.

- Zabawa, wysiłek, wspomnienie - to słowa, które ukazują istotę idei "Meczu Pokoleń" - powiedziała dyrektor ZSER Maria Skalniak.

Poniżej galerii zdjęć turnieju nadesłana przez dyrekcję szkoły. Zapraszamy do obejrzenia!

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama