Porażką zakończyli ostatni wyjazdowy mecz tegorocznego sezonu piłkarze Polonii Słubice. Na boisku w Czerwieńsku ulegli tamtejszemu Piastowi 3:4.

Bramki dla słubickiego zespołu zdobywali: Radosław Kamiński (48'), Jakub Nowak (53') i Jonathan Da Silva (74'). Mimo porażki warto podkreślić ambitną postawę zespołu w drugiej połowie spotkania. Poloniści, którzy schodzili do szatni przegrywając już 0:4, po przerwie zdobyli trzy bramki i niewiele brakowało do wywalczenia remisu.

29 czerwca Polonia Słubice zagra ostatni mecz sezonu na własnym stadionie z ŁKS Łęknica. Ostatnie spotkanie nie będzie miało wpływu na kolejność IV-ligowej tabeli. Nasza drużyna zakończy rozgrywki na przedostatnim miejscu i tym samym spada do ligi okręgowej.