Po zimowym okresie przygotowawczym przyszedł czas na sprawdzenie aktualnej dyspozycji piłkarzy Polonii Słubice. Pierwsze dwa mecze sparingowe podopieczni Łukasza Heina przegrali, ale właściwa forma ma dopiero nadejść.

Najpierw Poloniści spotkali się z III-ligową Ilanką Rzepin. 29 stycznia na własnym boisku słubiczanie ulegli wyżej notowanym rywalom 0:2. Dwa dni później zmierzyli się z niemiecką drużyną Stahl Eisenhüttenstadt. Do przerwy nasz zespół prowadził 1:0 po golu Macieja Ossowskiego, jednak w drugiej połowie rywale strzelili aż trzy gole i ostatecznie Polonia Słubice przegrała 1:3.

Kolejny sparing zaplanowano już w najbliższą środę o godz. 17:00. Tym razem przeciwnikiem słubiczan będą gracze Odry Górzyca. Spotkanie odbędzie się na obiektach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W imieniu organizatorów zapraszamy na spotkanie wszystkich kibiców, wstęp wolny.