I zespół Polonii Słubice pomyślnie przeszedł III rundę Pucharu Polski. Piłkarze ze Słubic pokonali na wyjeździe Toromę Torzym 4:2, dzięki czemu awansowali do IV rundy rozgrywek.

Po pierwszej połowie słubiczanie prowadzili już 2:0, ale druga połowa należała gospodarzy, którzy wyrównali. Do rozstrzygnięcia meczu potrzebna więc była dogrywka. W niej nasi piłkarze okazali się lepsi. Gole dla Polonii strzelali: Jakub Nowak, Michał Kaczmarek, Norbert Niedużak oraz Alex.

Z rozgrywek pucharowych odpadł niestety II zespół Polonii, oparty w dużej mierze na zawodnikach Odry Pławidlo. Gracze rezerw przegrali na własnym boisku ze Spójnią Ośno Lubuskie aż 11:0.