Na miejskiej hali sportowej odbył się II turniej w ramach cyklu Grand Prix Słubic w tenisie stołowym. Organizatorem przedsięwzięcia jest stowarzyszenie FSL-Aktywni dla Powiatu.

Zawodnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych. W kategorii do lat 14 najlepszy okazał się Karol Tomków, kategorię 15-18 zwyciężył Konrad Sterma. Kategorię +19 wygrał Maciej Cieślik, który w finale pokonał Jakuba Dziwosza.

- Zwycięzcy otrzymali dyplomy i puchary oraz punkty do klasyfikacji Grand Prix. Póki co, we wszystkich klasyfikacjach nadal prowadzą panowie herbu „Tomków”, ale konkurencja ostro depcze im po piętach - powiedział Robert Tomczak, prezes stowarzyszenia FSL-Aktywni dla Powiatu.

Kolejny turniej w ramach cyklu Grand Prix odbędzie się 21 września. A już za kilka dni zapraszamy na otwarty turniej tenisowy (bez podziału na kategorie wiekowe) rozgrywany z okazji sportowych obchodów Miejskiego Święta Hanzy. Początek zawodów na miejskiej sali sportowej o godz. 16.

Zapraszamy do zapoznania się z KOMUNIKATEM KOŃCOWYM.