Słubice: 19 listopada 2018   |   Imieniny: Elżbieta, Seweryn, Paweł
reklama
reklama

Siatkarskie zmagania nauczycieli (foto)

W piątek, 9 grudnia na miejskiej hali sportowej odbył się turniej siatkarski dla pracowników oświaty. W zawodach wzięły udział trzy drużyny: Gimnazjum nr 1, SP "Trójka" Słubice oraz "Prymulki z dwójki" - zwycięzca całego turnieju.

Grające w drużynie panie, przy małym wsparciu w jednym meczu dwóch panów, zdeklasowały pozostałe drużyny, wygrywają każde starcie 3:0. Po zakończeniu wszystkich spotkań organizator turnieju, stowarzyszenie FSL - Aktywni dla Powiatu, wyłonił najlepszych: zawodniczkę i zawodnika turnieju. Wśród pań najlepsza okazała się Ewa Dąbrowska, a wśród panów Jan Śmielewicz.- Nasze stowarzyszenie wspólnie z Gimnazjum nr 1 powoli szykuje się do podobnej imprezy skierowanej do piłkarzy nożnych. Mamy nadzieję, że tym razem odwiedzą nas także ekipy spoza naszej gminy. Więcej szczegółow już wkrótce - powiedział na zakończenie szef stowarzyszenia Robert Tomczak.

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem końcowym zawodów (pdf).
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama