Słubice: 17 lutego 2019   |   Imieniny: Zbigniew, Julian, Łukasz
reklama
reklama

Siatkarskie zmagania nauczycieli (foto)

W piątek, 9 grudnia na miejskiej hali sportowej odbył się turniej siatkarski dla pracowników oświaty. W zawodach wzięły udział trzy drużyny: Gimnazjum nr 1, SP "Trójka" Słubice oraz "Prymulki z dwójki" - zwycięzca całego turnieju.

Grające w drużynie panie, przy małym wsparciu w jednym meczu dwóch panów, zdeklasowały pozostałe drużyny, wygrywają każde starcie 3:0. Po zakończeniu wszystkich spotkań organizator turnieju, stowarzyszenie FSL - Aktywni dla Powiatu, wyłonił najlepszych: zawodniczkę i zawodnika turnieju. Wśród pań najlepsza okazała się Ewa Dąbrowska, a wśród panów Jan Śmielewicz.- Nasze stowarzyszenie wspólnie z Gimnazjum nr 1 powoli szykuje się do podobnej imprezy skierowanej do piłkarzy nożnych. Mamy nadzieję, że tym razem odwiedzą nas także ekipy spoza naszej gminy. Więcej szczegółow już wkrótce - powiedział na zakończenie szef stowarzyszenia Robert Tomczak.

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem końcowym zawodów (pdf).
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama