Grający w IV lidze zespół Polonii Słubice sięgnął po pierwsze ligowe punkty. Dwie porażki na początek ligowych rozgrywek podziałały na piłkarzy bardzo mobilizująco - w pierwszym spotkaniu na własnym stadionie pokonali Piast Karnin 5:2.

Około setka widzów oglądała bardzo emocjonujące spotkanie, które mimo szczęśliwego zakończenia, rozpoczęło się dla słubiczan fatalnie. Pierwsza połowa przegrana 0:1 i stracona tuż po przerwie kolejna bramka nie zwiastowały najlepiej. Jednak od 60 minuty na boisku istniała już tylko jedna drużyna. W przeciągu niespełna pół godziny piłkarze Polonii Słubice zdobyli aż pięć goli, czym uradowali zgromadzonych na stadionie przy ul. Sportowej kibiców i zainkasowali pierwsze ligowe punkty w tym sezonie.

Strzelcy goli: Robson (60' i 76'), Zieliński (77'), Stefanowicz (81' k), Klimczak (86').

Kolejny mecz (na wyjeździe) nasi piłkarze zagrają już w najbliższy piątek. Ich rywalem będzie Spójnia Ośno Lubuskie.