Słubice: 19 stycznia 2020   |   Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
reklama
reklama

Mikołajkowy Bieg Rodzinny - apel do kierowców

W sobotnie przedpołudnie w Słubicach odbędzie się Mikołajkowy Bieg Rodzinny. Z tego powodu zostanie zamknięta część ulic w rejonie placów Wolności, Jana Pawła II i Bohaterów. Organizatorzy imprezy proszą też o nieparkowanie aut na trasie biegu.

Biegi

Impreza odbędzie się 7 grudnia. Trasa zawodów będzie identyczna jak w przypadku Narodowych Biegów Niepodległości i poprowadzi ulicami przyległymi do placów. Ich zamknięcie dla ruchu kołowego nastąpi około godz. 11:00 i nie powinno potrwać dłużej niż kilkadziesiąt minut. W newralgicznych punktach stanie policja oraz straż miejska.

- Tego dnia prosimy też mieszkańców pobliskich posesji o ograniczenie, oczywiście w miarę możliwości, parkowania pojazdów wokół placów Bohaterów i Wolności – wyjaśnia Ryszard Chustecki ze Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. – I zachęcamy do wyjścia na trasę i kibicowania – dodaje.

Start biegu zaplanowano o godz. 11:15. Uczestnicy w mikołajkowych czapeczkach trzykrotnie przebiegną pętlę liczącą około 700 metrów. Łączny dystans jaki pokonają to 2019 metrów. Więcej o imprezie przeczytasz TUTAJ.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama