Słubice: 17 listopada 2019   |   Imieniny: Waleria, Salomea, Grzegorz
reklama
reklama

Pobiegną po raz 30. dla uczczenia niepodległości

To jedna z najstarszych imprez sportowych w Słubicach. 8 listopada zapraszamy na XX Narodowe Biegi Uliczne o Puchar Słubic. Na chętnych przygotowano aż 24 biegi w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Biegi Niepodległości

Impreza tradycyjnie odbędzie się na trasie wokół pl. Bohaterów i pl. Wolności. Uczestnicy zmierzą się na dystansach od 300 do 1400 metrów. W tym roku po raz pierwszy większość roczników wystartuje osobno, dlatego zaplanowano aż 24 biegi.

Co czeka na biegaczy za metą? Pamiątkowe medale otrzymają wszystkie dzieci w kategoriach przedszkolaków, a w pozostałych biegach osoby z miejsc od 1 do 11. Natomiast najlepsze trójki zostaną uhonorowane statuetkami i pamiątkowymi koszulkami. Będzie też losowanie nagród rzeczowych pośród wszystkich uczestników.

Biegi Niepodległości

Uroczyste otwarcie tradycyjnie odbędzie się o godz. 12:00. Natomiast sportowa rywalizacja rozpocznie się o godz. 12:15 od biegu przedszkolaków. Pełen plan biegów, szczegółowe zasady oraz kartki startowe dostępne są w poniższym regulaminie.

POBIERZ REGULAMIN

Do uczczenia Narodowego Święta Niepodległości na sportowo zapraszają wspólnie: burmistrz Słubic, starosta słubicki, wojewoda lubuski, marszałek woj. lubuskiego, Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, Lubusz Słubice, Słubicka Akademia Biegowa, Lubuskie Zrzeszenie LZS, Lubuski Związek Lekkiej Atletyki w Zielonej Górze, Miejski Związek Sportowy we Frankfurcie.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama