Były bramki, były emocje i był… podział punktów. W derbach powiatu słubickiego piłkarskiej A klasy SKP Słubice zremisował z Zorzą Kowalów 3:3.

SKP Słubice

Mecz odbył się 13 października w Słubicach. Kibice nie musieli długo czekać na gole. Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 1 minucie po strzale Patryka Krasińskiego, ale gości szybko wyrównali, a 10 min. przed przerwą wyszli na prowadzenie. Po zmianie stron trwała wymiana ciosów.

W 54 min. wyrównał Przemysław Mól. Gdy wydawało się, że SKP nabierze wiatru w żagle, błąd defensywy biało-niebieskich ponownie wykorzystali goście i w 65 min. wyszli na prowadzenie. 20 minut później wyrównał niezawodny Dawid Szczeciński, który mógł zostać bohaterem meczu. W doliczonym czasie gry jego strzał głową uderzył jednak w słupek.

Końcowy wynik to 3:3. Na konto SKP i Zorzy powędrowało po jednym punkcie.

SKP Słubice – Zorza Kowalów 3:3 (1:2)

Skład: Michał Mosica, Andrzej Drabiec, Bartek Tomków (46' Dawid Szczeciński), Piotr Łogiński, Dawid Rękawiecki (60' Michał Lont), Przemek Mól (75' Norbert Polowczyk), Patryk Krasiński, Marcin Bulcewicz (70' Dominik Gaudyn), Dawid Żurawski, Mateusz Zieliński, Mateusz Zając.

Kolejne spotkanie, tym razem na na wyjeździe, odbędzie się 20 października o godz. 15. Rywalem SKP będzie Celuloza Kostrzyn.

Komplet wyników i tabela na stronie skpslubice.futbolowo.pl.