Słubice: 17 listopada 2019   |   Imieniny: Waleria, Salomea, Grzegorz
reklama
reklama

XXI Golicka Mila – zobacz program

Mamy już kalendarzową jesień, a to znak, że czas na sezon biegów przełajowych. Wśród tego typu imprez największą popularnością w naszym regionie cieszy się Golicka Mila. Tegoroczna odsłona odbędzie się 27 września. Mamy już dokładny program.

Golicka Mila

Co roku w zawodach organizowanych przez Szkołę Podstawową w Golicach startuje kilkaset osób w różnym wieku – od przedszkolaków po dorosłych. Nie inaczej będzie i w tym roku. Dystans, jaki pokonują, jest dopasowany do ich wieku i możliwości - od 260 m do 2 km. Uczestnicy będą rywalizować w kategoriach podzielonych wg płci i roku urodzenia – łącznie zaplanowano aż 22 biegi.

Impreza rozpocznie się o godz. 10.00 od tradycyjnego apelu olimpijskiego, a kwadrans później ruszą pierwsze biegi. Około godziny 10.55 odbędą się dekoracje najlepszych zawodników wśród przedszkolaków, a o godz. 12:30 dekoracje zwycięzców pozostałych biegów. Dokładny program poniżej.

Na najlepszych zawodników w poszczególnych biegach czekają puchary, medale, dyplomy oraz nagrody niespodzianki. Będzie też klasyfikacji drużynowa (szkół). Po biegu każdy będzie mógł spróbować słynnej, golickiej grochówki.

Zgłoszeń do udziału w biegach dokonują poszczególne szkoły. Każdy z zawodników musi mieć przy sobie wypełnioną kartę startową. Jej wzór, podobnie jak regulamin i pozostałe ważne dokumenty, jest do pobrania na naszej stronie.

XXI Golicka Mila
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama