Słubice: 28 stycznia 2020   |   Imieniny: Walery, Radomir, Karol
reklama
reklama

Spinningowcy i spławikowcy powalczą w Pszczewie

Wędkarze z Koła PZW nr 2 zmieniają wodę – tym razem areną ich zmagań będzie jezioro Kochle, które jest pod opieką Koła PZW w Pszczewie. Pierwszego dnia zawodów w szranki staną spinningowcy, a drugiego – spławikowcy.

Nocne wędkowanie

Impreza to efekt współpracy Koła PZW nr 2 i Koła PZW z Pszczewa i Trzciela. Spinningowcy spotykają się 7 września o godz. 7.00 na promenadzie na wysokości szkoły w Pszczewie. Łowienie rozpocznie się o 7.30 i będzie trwało do 13.00. O 13.15 mija ostateczny czas zdania kart startowych. Godzinę później odbędzie się ogłoszenie wyników i dekoracja zwycięzców.

Następnego dnia (8 września) zbiórka również o godz. 7, tym razem nad jeziorem Kochle za piekarnią. Po losowaniu stanowisk, od godz. 7.30 do 9.00, będzie czas na przygotowanie do zawodów i nęcenie ciężkie. Łowienie zaplanowano w godz. 9.00-14.00. Do 15.00 potrwa ważenie ryb, potem zaplanowano wspólny posiłek w restauracji.

Dojazd do Pszczewa we własnym zakresie, po wcześniejszej rezerwacji jest możliwość noclegu.

Zawody zostaną rozegrane „na żywej rybie” – każdy zawodnik musi posiadać siatkę ze sztywnymi obręczami do przechowywania ryb.

Zapisy – w Słubicach u skarbnika koła w sklepie Pod Akacją, a dla członków kół w Pszczewie i Trzcielu – u prezesa koła w Pszczewie. Przy zapisach mile widziana dobrowolna opłata na działalność statutową koła w wys. 40 zł. Liczba miejsc ograniczona.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze gminy powinny umożliwić powiatowi sprzedaż terenów szkolnych pod budownictwo?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama