Słubice: 14 grudnia 2019   |   Imieniny: Alfred, Izydor
reklama
reklama

Wędkarze powalczą o puchar starosty

Wędkarskiej rywalizacji ciąg dalszy – tym razem Koło PZW nr 2 zaprasza swoich członków na spotkanie „gruntowców”. Najlepsi zdobędą kolejne trofeum do kolekcji – Puchar Starosty Słubickiego.

Wędkowanie

Zawody odbędą się 1 września na Odrze na wysokości Os. Krasińskiego w Słubicach. Zbiórka przy drugim przejeździe przez wał o godz. 6 rano. Kwadrans później, po powitaniu i omówieniu regulaminu, zostaną rozlosowane stanowiska. Łowienie rozpocznie się o godz. 7.30 i będzie trwało do 13. Późnej przyjdzie czas na ważenie złapanych ryb. Na godz. 14 zaplanowano wspólny posiłek, podsumowanie zawodów i dekorację zwycięzców.

Kilka wędkarskich zasa - zawody odbywać się będą „na żywej rybie”, zgodnie z RAPR, dlatego każdy zawodnik powinien mieć siatkę ze sztywnymi obręczami do przechowywania ryb. Na jednej „główce” łowi tylko jeden zawodnik, wyłącznie metodą gruntową, ale może używać dwóch wędek.  W zawodach obowiązuje ochronny wymiar ryb – 20 cm.

Zapisy na zawody prowadzi skarbnik Koła PZW nr 2 w sklepie wędkarskim „Pod Akacją” do 30 sierpnia, tel. 507 097 707. Liczba miejsc jest ograniczona. Przy zgłoszeniach można dokonać dobrowolnej wpłaty na statutową działalność koła w wys. 40 zł.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama