W drugiej kolejce A klasy SKP Słubice wygrał na wyjeździe z Lubniewiczanką Lubniewice aż 4:0. Wszystkie bramki dla biało-niebieskich padły w drugiej połowie spotkania. Było to pierwsze zwycięstwo SKP w tym sezonie.

skp lubniewice

Jak było na meczu? O tym w relacji Łukasza Najdera.

Początek meczu w Lubniewicach pokazał, że spotkanie będzie bardzo wyrównane. Nasi zawodnicy starali się różnymi sposobami przedrzeć pod bramkę rywali jednak bez okazji bramkowych. Miejscowi też niewiele mogli zrobić pod bramką SKP, gdyż cały zespół grał bardzo dobrze w obronie. W 20 minucie w pozornie niegroźnej sytuacji kontuzji doznaje nasz bramkarz Damian Szydło. Decyzją trenera nowym bramkarzem został Patryk Krasiński.
W pierwszej połowie nie wydarzyło się już nic godnego uwagi.

Początek drugiej połowy przyniósł bramkę dla naszego zespołu. Z rzutu wolnego piłkę w pole karne posłał Przemek Piasecki, a tam najlepiej odnalazł się Bartosz Tomków i było 1-0. Chwilę później piłkę do bramki skierował Przemek Mól jednak sędzia odgwizdał spalonego. Od początku drugiej części gry to nasi zawodnicy nacisnęli na miejscowych efektem czego był drugi gol zdobyty po błędzie obrońców przez Marcina Bulcewicza.

Nasz zespół nadal atakował i niedługo później było 3-0 po kapitalnym strzale z dystansu Przemka Piaseckiego z ok. 25 metrów. Lubniewiczanka próbowała odpowiedzieć jednak tego dnia bardzo dobrze spisywała się formacja obronna naszego zespołu.Wynik meczu ustalił w 82 minucie Dawid Żurawski, który dobił strzał Mateusza Zająca.

Lubniewiczanka Lubniewice – SKP Słubice 0:4 (0:0). Bramki: Bartosz Tomków (48’), Marcin Bulcewicz (58’), Przemysław Piasecki (68’), Dawid Żurawski (82’).

Skład SKP: Damian Szydło (21' Marcin Bulcewicz), Andrzej Drabiec, Bartosz Tomków, Piotr Łogiński, Dominik Gaudyn (81' Konrad Olejnik), Dawid Rękawiecki (46' Przemysław Piasecki), Patryk Krasiński, Dawid Żurawski, Mateusz Zieliński (67' Tomasz Frąckowiak), Przemysław Mól (81' Robert Rommel), Mateusz Zając.

Komplet wyników i tabela na stronie skpslubice.futbolowo.pl.