Słubice: 26 stycznia 2020   |   Imieniny: Paulina, Wanda, Tytus
Słubice24.pl Wiadomości Sport Kto zagra w Charytatywnym Turnieju dla Krzyśka? Znamy już komplet drużyn
reklama
reklama

Kto zagra w Charytatywnym Turnieju dla Krzyśka? Znamy już komplet drużyn

Zapowiadają się niezłe sportowe emocje i zabawa na cały dzień! Znamy już zespoły, które wezmą udział w Charytatywnym Turnieju dla Krzyśka. Zgłosiło się ich aż 12, a rywalizacja będzie toczyć się równolegle na dwóch boiskach. Swój udział zapowiedział sam burmistrz Mariusz Olejniczak. Zachęcamy do kibicowania - i do pomagania!

turniej krzysiek

Turniej odbędzie się się 31 sierpnia o godz. 12 na terenie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Pomysłodawcą imprezy jest Fundacja Grupy Pomagamy, która w ten sposób chce pomóc 36-letniemu Krzyśkowi Ryłko, sparaliżowanemu po dwóch wylewach, zebrać środki na rehabilitację. O sytuacji Krzyśka pisaliśmy niedawno (ZOBACZ).

Piłka łączy w pomaganiu

Przygotowania do meczu idą pełną parą. Znany jest już komplet zespołów, które w ostatni dzień wakacji pojawią się na zielonej murawie. Będzie ich 12, a nie 8 jak początkowo zakładano. Rywalizacja będzie toczyć się w dwóch grupach, równolegle na dwóch boiskach.

Oto lista zespołów: Mocarze, ZMP, Odra Pławidło, Przyjaciele SKP Słubice, Zorza Kowalów, Słubice Team, Spartanie, Disco Fighters, MBB, Juniorzy, Urząd Miejski w Słubicach (w składzie którego zagra burmistrz Mariusz Olejniczak) oraz Fundacja Grupy Pomagamy.

Tak będą pomagać

Każda drużyna wesprze charytatywny cel meczu, wpłacając wpisowe w wys. 90 zł (po 10 zł od zawodnika). Ponadto w trakcie turnieju będą zbierane dobrowolne datki do fundacyjnych puszek.


rylko 1
K. Ryłko pilnie potrzebuje pieniędzy na rehabilitację

Coś fajnego dla każdego

- Drużyny już znamy, zachęcamy wszystkich mieszkańców Słubic i okolic do przyjścia na mecz, kibicowania zawodnikom oraz pomocy Krzyśkowi – namawia Aleksandra Kołek, szefowa Fundacji Grupy Pomagamy. Na imprezę zaprasza całe rodziny – nie zabraknie nie tylko sportowych emocji, ale również dodatkowych atrakcji – w tym gier i zabaw dla najmłodszych. Będzie również „coś na ząb”.

Imprezę będziemy śledzić z naszym redakcyjnym obiektywem. Portal Słubice24.pl razem z telewizją HTS objął wydarzenie patronatem medialnym.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama