Słubice: 16 października 2019   |   Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
Słubice24.pl Wiadomości Sport Polonia Słubice rozpoczyna sezon 2019/2020. Na początek niedawny III-ligowiec
reklama

Polonia Słubice rozpoczyna sezon 2019/2020. Na początek niedawny III-ligowiec

Jeszcze niedawno cieszyliśmy się z udanej końcówki rozgrywek w wykonaniu Polonii Słubice, a już rusza następny sezon IV ligi lubuskiej. Na dobry początek poloniści zmierzą się na wyjeździe z Wartą Gorzów.

Polonia Słubice

Rok temu „Duma pogranicza” zajęła w IV lidze 6 miejsce, świetnie spisując się szczególnie w drugiej części sezonu. Jak pójdzie jej w tym sezonie?

Forma naszych piłkarzy to na razie niewiadoma. W ramach przygotowań słubicka drużyna rozegrała trzy sparingi. Pierwszy, z ARS Football Europa, przegrała 0:8, drugi, ze Stalą Sulęcin, wygrała 3:1, a ostatni, z gorzowskim Stilonem, zremisowała 0:0.

Już w ramach walki o ligowe punkty ich dyspozycję sprawdzi Warta Gorzów. Z pewnością to przeciwnik z wysokiej półki. Rok temu zespół grał jeszcze w III lidze, ale nie zdołał się utrzymać. Teraz będzie jednym z faworytów rozgrywek.

Co do kadrowych roszad Polonii, to na razie wiadomo, że drużynę opuścili bramkostrzelny Łukasz Tabaka, Paweł Goworko (zakończył karierę), Eligiusz Krzeptowski oraz 4 graczy z Francji. Szeregi Poloni zasilili Patryk Nowaczewski, Bartosz Kuźmicz oraz dwóch Brazylijczyków - Giovani Parizotto i Dudu. Pełen skład podamy niebawem, trwa jeszcze jego kompletowanie. Na ławce trenerskiej dalej będzie zasiadać Andrzej Wypych.

Czy Polonii uda się powtórzyć ubiegłoroczną pozycję, a nawet włączyć do walki o podium tabeli? Kibice mocno w to wierzą.

Mecz inauguracyjny odbędzie się 10 sierpnia o godz. 17:00 na stadionie Warty w Gorzowie. A pierwszy pojedynek przed własną publiczności zaplanowano 15 sierpnia. Do Słubic przyjedzie inna drużyna z Gorzowa, Stilon (godzinę podamy niebawem).
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama