Słubice: 26 stycznia 2020   |   Imieniny: Paulina, Wanda, Tytus
reklama
reklama

SOSiR zaprasza na festyn rodzinny na basenie

Kto chętny, aby zmierzyć się w zawodach pływackich na basenie? Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na festyn w formie zawodów i zabaw dla całych rodzin. W programie konkurencje dla wszystkich – od najmłodszych po najstarszych.

Festyn pływacki

Tradycyjnie latem nie może zabraknąć zawodów na słubickim basenie! Kto okaże się najlepszym pływakiem w mieście? To okaże się już niedługo.

Festyn rodzinny na basenie odbędzie się 3 sierpnia (sobota). Biuro zawodów będzie czynne od godz. 10, początek imprezy zaplanowano o godz. 12.

Festyn rozpocznie się konkursem niespodzianką dla dzieci do 7 lat w małym basenie (ze słonikiem). A potem rozpoczną się poszczególne konkurencje. Będzie ich sporo:
  • Konkurencje pływackie dla przedszkolaków, w tym: bieg przodem, bieg tyłem. Basen mały (nr 2), start z wody. Dla dzieci w wieku przedszkolnym do 6 lat, dziewczynki i chłopcy razem.
  • Konkurencje pływackie dla klas 1-3, w tym: bieg przodem, bieg tyłem. Basen mały (nr 2) - start z wody. Dla dzieci w wieku szkolnym od 7 lat, dziewczynki i chłopcy razem.
  • Konkurencje pływackie dla klas 4-6: wyścig pływacki dowolnym stylem (dwie długości basenu). Basen mały (nr 3) - start z wody, dla dzieci w wieku szkolnym SP, dziewczynki i chłopcy osobno.
  • Sztafeta rodzinna: wyścig pływacki dowolnym stylem. Basen mały (nr 3) - start z wody. Startują drużyny 3-osobowe (min. 1 os. dorosła). Każdy zawodnik pokonuje 1 długość basenu.
  • Konkurs „celne oko”: rzut piłką do koła ratunkowego. Basen mały nr 3. Startują wszyscy chętni bez względu na wiek.
  • Wyścig główny na 50 m o puchar burmistrza Słubic. Duży basen (nr 4). Wyścig stylem dowolnym, w kategorii open. Osobno startują kobiety, osobno mężczyźni.
Festyn pływacki

Na najlepszych pływaków czekają puchary, statuetki i medale. Patronat medialny nad imprezą objęli portal Słubice24 i telewizja HTS.

ZOBACZ REGULAMIN
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama