Słubice: 26 stycznia 2020   |   Imieniny: Paulina, Wanda, Tytus
reklama
reklama

Wędkarze powalczą o puchar starosty

Uwaga wędkarze, tym razem zbiórka w Kłopocie! Organizatorem nocnych zawodów o Puchar Starosty Słubickiego jest zarząd gminnego koła PZW nr 1 w Cybince. Można się już zapisywać.

Wędkowanie

Sportowy Turniej Wędkarski o Puchar Starosty Słubickiego zostanie rozegrany w nocy z 3 na 4 sierpnia. Wędkarze będą walczyć parami spławik-grunt.

Impreza rozpocznie się 3 sierpnia o godz. 17. przy moście w Kłopocie. Uczestnicy będą mogli wpisać się na listę startową, następnie odbędzie się losowanie stanowisk.

O godz. 18.15 zawodnicy udadzą się na swoje stanowiska, które będą znajdować się wzdłuż Odry, od mostu w Kłopocie do Grzmiącej. O 19.20 zacznie się nęcenie, a o 19.30 – wędkarskie polowanie.

Zakończenie połowów zaplanowano o godz. 8.00. Przez następną godzinę będzie trwało ważenie ryb, po którym wszyscy udadzą się do byłej szkoły w Grzmiącej na wspólny posiłek. O 9.30 uczestnicy dowiedzą się, kto okazał się najlepszy – i kto otrzyma puchar.

Zapisy prowadzone są do 2 sierpnia do godz. 16 w sklepie wędkarskim Runo w Cybince lub tel. 691 595 857. Przy zapisach dobrowolna opłata na rzecz koła w wys. 50 zł.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama