Słubice: 22 listopada 2019   |   Imieniny: Cecylia, Jonatan, Stefan
reklama
reklama

Podium A klasy dla SKP Słubice

To był udany sezon dla SKP Słubice. Choć biało-niebiescy marzyli o awansie do klasy okręgowej, to miejsce na podium w A klasie też jest powodem do radości. W ostatnim meczu sezonu pokonali u siebie Leśnika Lemierzyce aż 5:1.

skp plyta_glowna

Mecz odbył się 22 czerwca, wyjątkowo na murawie głównego stadionu Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Nowe otoczenie podziałało niezwykle mobilizująco na piłkarzy SKP, choć pierwsza połowa nie zwiastowała takiego festiwalu strzeleckiego i do przerwy na tablicy wyników był remis 1:1. Podopieczni trenera Przemysława Majchrzaka rozkręcili się w drugiej części spotkania dokładając cztery kolejne trafienia.

- Na szczególną uwagę zasłużyła bramka Dawid Żurawskiego, który precyzyjnym uderzeniem zdjął pajęczynę z okienka bramki gości – relacjonuje Łukasz Najder z SKP.

Zwycięstwo nad Leśnikiem był ukoronowaniem dobrego sezonu. SKP Słubice zajął 3 miejsce w A klasie zdobywając 55 punktów w 26 spotkaniach. Bilans meczów to: 18 wygranych, 1 remis i 7 porażek (bramki 69:34). Rozgrywki wygrała Toroma Torzym i to ona awansowała do klasy okręgowej.

SKP Słubice – Leśnik Lemierzyce 5:1 (1:1). Bramki: M. Bulcewicz (x2), D. Żurawski, M. Staroń, D. Szczeciński.

SKP: Bartek Kuźmicz - Przemysław Piasecki (46' Norbert Polowczyk), Bartosz Tomków, Piotr Łogiński, Tomasz Frąckowiak - Dawid Żurawski (75' Łukasz Najder), Patryk Krasiński (72' Dawid Rękawiecki), Marcin Bulcewicz (80' Dominik Gaudyn), Maksymilian Staroń (40' Dominik Gabrysz, 70' Robert Rommel) - Mateusz Zając, Dawid Szczeciński.

Tego samego dnia, po meczu, odbyło się podsumowanie minionego sezonu. Piłkarze, działacze i sztab szkoleniowy spotkali się na terenie klubu golfowego.

Wszystkim zawodnikom podziękowano za kończący się sezon, a w ramach podziękowań każdy otrzymał okolicznościowy medal. Specjalna nagroda za szczególne zaangażowanie w życie i rozwój klubu trafiła w ręce Patryka Krasińskiego.

- Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy przychodzili na nasze mecze i do zobaczenia w następnym, oby jeszcze lepszym sezonie – podsumowuje Ł. Najder.

Komplet wyników i tabela na stronie skpslubice.futbolowo.pl.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama