Słubice: 22 listopada 2019   |   Imieniny: Cecylia, Jonatan, Stefan
reklama
reklama

Jacek Biernacki triumfuje na Intex Cup 2019

Coraz głośniej robi się na ogólnopolskich kortach o Jacku Biernackim, utalentowanym tenisiście z Ośna Lubuskiego. Tym razem reprezentant GKT Smecz Górzyca wygrał prestiżowy turniej Tenis10 - Intex Cup w Poznaniu.

biernacki olimpia

Impreza odbyła się w dniach 6-9 czerwca na gościnnych kortach Parku Tenisowego Olimpia. Towarzyszyła dużemu, seniorskiemu turniejowi – Poznań Open 2019. 10-letni Jacek startował ostatniego dnia rywalizacji w tzw. kategorii zielonej. Jak mu poszło?

Podopieczny trenera Daniela Podhajeckiego w fazie eliminacyjnej pokonał najpierw Gustawa Śniegockiego (4:2), a następnie Seweryna Brzostowskiego (4:2).

W grupie finałowej kontynuował udaną passę. Po niezwykle emocjonujących meczach pokonał Emila Makiełę (4:1, 1:4 i 10:5 w super tie breaku), a następnie Kamila Andrzejewskiego (3:4 - 8:10 w tie breaku, 4:0 i 10:2 w super tie breaku).

Cztery mecze i cztery wygrane – a to oznaczało pierwsze miejsce i triumf w całym turnieju. To potwierdzenie doskonałej formy z ostatnich tygodni. Przypomnijmy, że pod koniec maja Jacek Biernacki był drugi w turnieju o puchar Agnieszki Radwańskiej" w Puszczykowie, o czym również mieliśmy okazję pisać -  ZOBACZ..

biernacki olimpia_dom

Czy pójdzie w ślady swojej starszej i bardziej utytułowanej klubowej koleżanki Dominiki Podhajeckiej? Trzymamy za to kciuki i będziemy przyglądać się rozwojowi jego kariery.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama