Słubice: 22 listopada 2019   |   Imieniny: Cecylia, Jonatan, Stefan
reklama
reklama

Remis na zakończenie IV ligi

W ostatnim meczu sezonu Polonia Słubice zremisowała z Falubazem Zielona Góra 0:0. Choć na stadionie przy ul. Sportowej kibice nie zobaczyli bramek, to mecz z liderem IV ligi był udanym podsumowaniem tegorocznych rozgrywek.

Polonia Słubice

Spotkanie odbyło się 15 czerwca w Słubicach. Wieku ostrzyło sobie zęby na ten pojedynek – wszak nad Odrę przyjeżdżał lider tabeli, który już kilka kolejek wcześniej zapewnił sobie awans do III ligi. I choć na murawie nie brakowało zaciętej walki i emocjonujących pojedynków, to żadnej ze stron nie udało się rozstrzygnąć meczu na swoją korzyść.

Poloniści bardzo się starali i mieli swoje szanse na zdobycie upragnionego gola, szczególnie w końcowych minutach. Ostatecznie się nie udało, ale po końcowym gwizdku nie byli w złych nastrojach. Podziękowali za doping kibicom, których – co trzeba przyznać – z meczu na mecz przychodzi coraz więcej.

Dla naszych piłkarzy mecz był zwieńczeniem niezwykle udanej rundy wiosennej, podczas której ze spadkowicza, stali się jedną z czołowych drużyn IV ligi. Ostatecznie wylądowali na 6 miejscu z dorobkiem 43 punktów i bilansem 12 zwycięstw, 7 remisów i 11 porażek, strzelając przy tym 44 bramki, a tracąc o jedną mniej.

Zawodnikom, trenerowi Andrzejowi Wypychowi, całemu sztabowi, działaczom – należy podziękować. A w jakim składzie i z jakimi celami Polonia rozpocznie kolejny sezon, który ruszy za nieco ponad 2 miesiące? Doniesieniom z klubowych kuluarów będziemy się bacznie przyglądać.

Polonia Słubice - Falubaz Zielona Góra 0:0

Skład Polonii: Jakub Szewieliński, Maciej Łowiecki (81' Paweł Goworko), Mateusz Stefanowicz (18' Iven Malulu ndolwezi, 62' Daniel Stadie), Mathis Citronnelle, Irima, allan, broh Tebli (65' Gaby Franchini), Ihor Myrko, Przemysław Begier, Łukasz Chrostowski, Rafał Gronostaj (62' Mariusz Guraj), Eligiusz Krzeptowski, Łukasz Tabaka (76' Patryk Kowalski).

Tabela i komplet wyników na stronie www.90minut.pl.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama