Słubice: 12 grudnia 2019   |   Imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Słubice24.pl Wiadomości Sport Kacper Uszakiewicz z medalem mistrzostw świata federacji WPA w trójboju siłowym (foto/wideo)
reklama
reklama

Kacper Uszakiewicz z medalem mistrzostw świata federacji WPA w trójboju siłowym (foto/wideo)

Kolejny sukces dla Słubic w sportach siłowych! Brązowy medal z dalekiej Ukrainy przywiózł Kacper Uszakiewicz, który startował w mistrzostwach świata federacji WPA w trójboju siłowym.

uszakiewicz

Impreza odbyła się w dniach 16-19 maja w Łucku. Słubiczanin, który na co dzień reprezentuje klub Barbell Brothers, rywalizował w kategorii do 90 kg. I spisał się doskonale. Uzyskany wynik (605 kg) pozwolił mu na wskoczenie na podium i zajęcie trzeciega miejsca.

Jak ocenia swój występ? - Duży plus na korzyść przysiadów i wyciskania, gdzie ostatecznie zrobiłem wszędzie rekordowe wyniki. Tylko martwy ciąg poszedł nieco nie po mojej myśli, do rekordu zabrakło ponad 20 kg – opowiada K. Uszakiewicz. – Ogólnie impreza bardzo fajna, pozytywne wrażenia i ludzie. Jestem zadowolony – dodaje.

W poszczególnych konkurencja trójboju siłowego uzyskał: przysiad ze sztangą 217,5 kg / wyciskanie leżąc 137,5 kg / martwy ciąg 250 kg. Łączny wynik to imponujące 605 kg!

Poniżej filmik wideo oraz zdjęcia prezentujące występ Kacpra Uszakiewicza.

Gratulujemy występu i trzymamy kciuki w kolejnych startach!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama