Trwa zwycięska passa Polonii Słubice, która tej wiosny spisuje się rewelacyjnie na boiskach IV ligi. Tym razem poloniści wygrali na wyjeździe z Lubuszaninem Drezdenko 2:0.

Polonia Słubice

Mecz odbył się 4 maja. Przez pierwszą połowę żadna z drużyn nie była w stanie zdobyć gola, choć graczom Polonii i Lubuszanina nie można było odmówić walki i zaangażowania. Co ciekawe – sędzia ani razu nie musiał sięgać po kartonik.

Jako pierwszy drogę do siatki gospodarzy znalazł Łukasz Tabaka w 69 minucie. Drugie i - jak się później okazało - ostatnie trafienie dołożył Irima, allan, broh Tebli na 3 minuty przed zakończeniem regulaminowego czasu gry.

Poloniści tym samym zapisali na swoje konto czwarte zwycięstwo z rzędu, a siódme tej wiosny (na dziewięć rozegranych spotkań) i są rewelacją rundy rewanżowej. Lepsi od nich są tylko zajmujące pierwsze dwa miejsca w tabeli IV ligi Falubaz Zielona Góra oraz Dąb Przybyszów.

Lubuszanin Drezdenko – Polonia Słubice 0:2 (0:2). Bramki: Łukasz Tabaka (69'), (87').

Skład: Gaby Franchini (Daniel Stadie 46'), Mateusz Stefanowicz, Dawid Kucharski, Jakub Szewieliński, Przemysław Begier (Irima, allan, broh Tebli 80'), Łukasz Chrostowski, Gabriel Chrostowski (Mathis Citronnelle 70'), Rafał Gronostaj, Eligiusz Krzeptowski, Norbert Pawłowicz, Łukasz Tabaka (Patryk Kowalski 89').