Białoniebiescy wracają do gry o podium i awans. W zaległym meczu pewnie pokonali u siebie FC Kursko 4:0 i wrócili na 5 miejsce w tabeli A klasy. Do lidera z Torzymia tracą obecnie 6 oczek.

skp kursko

Mecz odbył się 1 maja na boisku bocznym SOSiR. Już po dziesięciu minutach było 2:0 dla słubiczan po golach Dawida Szczecińskiego i Bartosza Tomkowa. W drugiej połowie ta sama para dołożyła kolejne trafienia i mecz zakończył się wynikiem 4:0 dla SKP. Warto odnotować, że asysty zaliczyli Mateusz Zając (dwie), Patryk Krasiński i Konrad Olejnik.

- Ten ostatni doznał niestety urazu ręki, przez co nie zagra już w tym sezonie piłkarskim. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia i gry – mówi Mariusz Zborowski z SKP.

SKP Słubice - FC Kursko 4:0 (2:0). Bramki: Tomków (10' i 54'), Szczeciński (6' i 27').

Skład: Bartek Kuźmicz, Bartek Tomków, Przemek Piasecki, Piotr Łogiński, Konrad Olejnik (60' Norbert Polowczyk), Czesiu Biesiada, Marcin Bulcewicz (60' Robert Rommel), Patryk Krasiński, Dawid Żurawski, Dawid Szczeciński (80' Damian Szydło), Mateusz Zając.

Kolejne spotkanie odbędzie się 5 maja o godz. 16:00. W derbach powiatu słubiczanie podejmą na własnym boisku Zorzę Kowalów.