Choć kibice liczyli na komplet punktów, to tym razem SKP musiało się nimi podzielić z rywalem. Biało-niebiescy zremisowali na wyjeździe z wyżej notowanym Chrobrym Drzeńsko 1:1.

SKP Słubice

Gospodarze objęli prowadzenie w 27 minucie po golu samobójczym, którego autorem był obrońca SKP Bartosz Tomków. Wyrównał jeszcze przed przerwą (42’) niezawodny Dawid Szczeciński, który skutecznie wykończył koronkową akcję Mateusza Zająca.

- Spotkanie stało na wysokim poziomie, było pełne dramaturgii i sytuacji pod obiema bramkami. Każda z drużyn walczyła o komplet punktów. Po meczu nikt nie był zadowolony, gdyż obie straciły cenne punkty – relacjonuje Mariusz Zborowski z SKP.

Remis pozwolił biało-niebieskim na utrzymanie 6 miejsca w tabeli A klasy, ale podopieczni trenera Przemysława Majchrzaka mają rozegrany 1 mecz mniej niż rywale. Zaległość tę nadrobią już 1 maja na własnym stadionie, kiedy to zmierzą się z FC Kursko. Początek o godz. 12:00.

Chrobry Drzeńsko - SKP Słubice 1:1 (1:1).

Skład: Bartek Kuźmicz, Norbert Polowczyk, Piotr Łogiński, Tomek Frąckowiak, Bartek Tomków, Maks Staroń (60' Norbert Makuchowski), Marcin Bulcewicz, Przemek Piasecki, Patryk Krasiński, Dawid Szczeciński, Mateusz Zając (80' Konrad Olejnik).

Komplet wyników i tabela na stronie skpslubice.futbolowo.pl.