Słubice: 16 października 2019   |   Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
reklama

UKS Polonia zagra w eliminacjach Champions Trophy

W Słubicach szykuje się kolejne wielkie granie na międzynarodowym poziomie. UKS Polonia Słubice weźmie udział w polskich eliminacjach prestiżowego cyklu Champions Trophy. Pierwszy turniej już 31 marca na boiskach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Turniej Wimar

Za organizacją całego cyklu stoi Adam Tesmer, piłkarski trener i działacz z Berlin United. Na europejskich boiskach zmierzą się najlepsze młode drużyny piłkarskie z całego kontynentu. Wśród nich m.in. tak uznane marki jak Manchester City, AS Roma czy Schalke 04.

W tym zacnym gronie jest także i UKS Polonia Słubice, który na dodatek jest jedynym polskim organizatorem eliminacji. Na boiskach SOSiR-u odbędą się turnieje dla grup wiekowych U10 (1 maja), U11 (12 maja) oraz U12 (31 marca).

Jako pierwszy zagra właśnie ten ostatni rocznik. W ostatnią niedzielę marca młodzi poloniści powalczą ze swoimi rówieśnikami m.in. ze Śląska Wrocław, Berlin United czy Arkonii Szczecin, łącznie zagra 14 ekip. Jednak niezależnie od wyniku, słubicki klub, jako organizator eliminacji, weźmie udział w wielkim finale, który odbędzie się na przełomie maja i czerwca w Austrii! Tam wystąpi 48 najlepszych zespołów z całego świata.

- To ogromne wyzwanie dla naszych podopiecznych. Piłkarze na czele z trenerem Piotrem Dmuchowskim przeżyją wiele emocji i wyleją litry potu. Niech sport nas łączy, w drużynie siła – cieszą się działacze Polonii.

Zachęcamy do obserwowania turnieju w Słubicach i oczywiście kibicowania zawodnikom UKS-u. Rywalizacja rozpocznie się o godz. 9:30. Finał zaplanowano o godz. 16:00.

ZOBACZ PLAN GIER

champions trophy_plakat
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama