Słubice: 16 października 2019   |   Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
reklama

Już w kwietniu festyn rowerowy dla dzieci

Nie tak dawno informowaliśmy o kolejnej dużej rowerowej imprezie w Słubicach – Scott MTB Challenge. Organizatorzy pomyśleli nie tylko o dorosłych – równolegle do wielkiego ścigania odbędzie się festyn rowerowy dla dzieci. Znamy już więcej szczegółów tego wydarzenia.

Festyn dla dzieci

Podobnie jak i „dorosła” impreza, festyn odbędzie się 14 kwietnia 2019 roku. Całość rozpocznie się o godz. 11:30. Miejscem zawodów będzie główny stadion Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. To tam na rowerach będą ścigać się nasze pociechy.

Impreza przeznaczona jest dla dzieci w wieku do 8 lat. Wyścigi odbędą się podziałem na płeć (osobno dla chłopców i dziewczynek) oraz poszczególne kategorie wiekowe. Najmłodsi zmierzą się na rowerkach biegowych, starsi na normalnych rowerach.

Podobna impreza odbyła się w październiku ubiegłego roku przy okazji finału Zachodniej Ligi MTB. Wtedy cieszyła się dużą popularnością. ZOBACZ FOTORELACJĘ

Jak będzie w tym roku? Organizatorzy, czyli SOSiR oraz FSL Aktywni dla Powiatu, zapewniają, że na uczestników będzie czekać wiele atrakcji, m.in. tak lubiany przez dzieci dmuchany zamek. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal za uczestnictwo, posiłek i baton. Dla pierwszych trójek przewidziano nagrody rzeczowe i statuetki.

Co najważniejsze – wszystko będzie dostępne bezpłatnie, nie ma opłaty startowej, a zapisy zaplanowano bezpośrednio w dniu zawodów.

Portal Słubice24 jest patronem medialnym imprezy. Zmagania uczestników festynu będziemy obserwować z naszym redakcyjnym obiektywem. Zapraszamy!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama