Słubice: 19 kwietnia 2019   |   Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
reklama
reklama

Intensywny weekend młodej Polonii

Za młodymi piłkarzami z UKS Polonia Słubice bardzo intensywny weekend. Choć radzili sobie ze zmiennym szczęściem, to zaliczone sparingi i turnieje dały trenerom obraz aktualnej formy zawodników. I dobre rokowania przed drugą częścią sezonu.

WEEKEND 2008

24 lutego rocznik 2008 miał okazję sprawdzić swoje umiejętności na turnieju INTERCUP we Frankfurcie. Podopieczni trenera Kuby Augustyniaka spisali się bardzo dobrze i w mocnej, międzynarodowej stawce uplasowali się na 5 miejscu, notując 2 zwycięstwa i 2 porażki. A warto dodać, że mieli w nogach rozegrane dzień wcześniej sparingi z Wartą Gorzów i FC Frankfurt.

- Turniej pozwolił naszym piłkarzom zebrać cenne doświadczenie. Pokazali przy tym ogromną radość gry w piłkę. Cieszymy się, że mogliśmy liczyć na naszych niezawodnych kibiców – opowiada Tomasz Górowski z UKS-u.

WEEKEND 2012

Ich młodsi koledzy z rocznika 2012 w tym samym dniu rywalizowali w Gorzowie Wlkp. podczas turnieju Stal CUP. Na halowym parkiecie pokazali skuteczny futbol wygrywając 4 mecze, 1 remisując i 2 przegrywając. Impreza miała charakter towarzyski i nie było końcowej klasyfikacji - liczyła się tylko sportowa zabawa.

Nieco gorzej poszło juniorom młodszym prowadzonym przez Łukasza Ryszczuka. W turnieju Colloseum Cup rozgrywanym na boiskach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zajęli 4 miejsce przegrywając wszystkie spotkania. Trzeba jednak zaznaczyć, że słubiczanie mieli w składzie kilku zawodników znacznie młodszych od rywali.

- Chłopcy dzielnie sobie radzili na boisku. Ich determinacja, które pokazali na boisku, są godne naśladowania. Jeden z naszych zawodników tak walczył, że po starciu z rywalem musiał zostać hospitalizowany. Trzymamy kciuki za jego szybki powrotu do zdrowia – relacjonuje T. Górowski.

---

Już wkrótce kolejne mecze i turnieje z udziałem młodych polonistów. O ich występach będziemy regularnie informować.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz protest nauczycieli?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama