Słubice: 27 czerwca 2019   |   Imieniny: Cyryl, Maryla, Władysław
reklama
reklama

Intensywny weekend młodej Polonii

Za młodymi piłkarzami z UKS Polonia Słubice bardzo intensywny weekend. Choć radzili sobie ze zmiennym szczęściem, to zaliczone sparingi i turnieje dały trenerom obraz aktualnej formy zawodników. I dobre rokowania przed drugą częścią sezonu.

WEEKEND 2008

24 lutego rocznik 2008 miał okazję sprawdzić swoje umiejętności na turnieju INTERCUP we Frankfurcie. Podopieczni trenera Kuby Augustyniaka spisali się bardzo dobrze i w mocnej, międzynarodowej stawce uplasowali się na 5 miejscu, notując 2 zwycięstwa i 2 porażki. A warto dodać, że mieli w nogach rozegrane dzień wcześniej sparingi z Wartą Gorzów i FC Frankfurt.

- Turniej pozwolił naszym piłkarzom zebrać cenne doświadczenie. Pokazali przy tym ogromną radość gry w piłkę. Cieszymy się, że mogliśmy liczyć na naszych niezawodnych kibiców – opowiada Tomasz Górowski z UKS-u.

WEEKEND 2012

Ich młodsi koledzy z rocznika 2012 w tym samym dniu rywalizowali w Gorzowie Wlkp. podczas turnieju Stal CUP. Na halowym parkiecie pokazali skuteczny futbol wygrywając 4 mecze, 1 remisując i 2 przegrywając. Impreza miała charakter towarzyski i nie było końcowej klasyfikacji - liczyła się tylko sportowa zabawa.

Nieco gorzej poszło juniorom młodszym prowadzonym przez Łukasza Ryszczuka. W turnieju Colloseum Cup rozgrywanym na boiskach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zajęli 4 miejsce przegrywając wszystkie spotkania. Trzeba jednak zaznaczyć, że słubiczanie mieli w składzie kilku zawodników znacznie młodszych od rywali.

- Chłopcy dzielnie sobie radzili na boisku. Ich determinacja, które pokazali na boisku, są godne naśladowania. Jeden z naszych zawodników tak walczył, że po starciu z rywalem musiał zostać hospitalizowany. Trzymamy kciuki za jego szybki powrotu do zdrowia – relacjonuje T. Górowski.

---

Już wkrótce kolejne mecze i turnieje z udziałem młodych polonistów. O ich występach będziemy regularnie informować.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama