Słubice: 17 czerwca 2019   |   Imieniny: Albert, Laura, Adolf
Słubice24.pl Wiadomości Sport Słubiczanki na podium Jedynka CUP (foto)
reklama
reklama

Słubiczanki na podium Jedynka CUP (foto)

Za nami kolejne zmagania szczypiornistek, tym razem w ramach towarzyskiego turnieju JEDYNKA CUP. 17 lutego w hali Gimnazjum nr 1 słubiczanki zmierzyły się z kilkoma utytułowanymi drużynami zza Odry. Sprawdziliśmy, jak im poszło.

jedynka CUP

Do organizowanych już po raz 5. zawodów zgłosiły się cztery kluby: MTV 1860 Altlandsberg, HSV Frankfurt Oder, HSG Schlaubetal/Odervorland oraz oczywiście gospodynie z UKS Jedynka Słubice, które wystawiły dwie drużyny.

Ze strony podopiecznych trenera Jerzego Grabowskiego w rywalizacji wzięły udział dziewczęta z rocznika 2006/2007, które przygotowują się do rozgrywek o mistrzostwa województwa lubuskiego w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży (jako reprezentacja szkoły Podstawowej nr 1 w Slubicach niedawno wygrały eliminacje powiatowe i awansowały do szczebla rejonowego). I właśnie szlifowaniu ich formy miał służyć udział w tej imprezie.

Turniej rozegrano systemem każdy z każdym. Mecze trwały po 20 minut każdy i były bardzo wyrównane - aż dwukrotnie padł remis. W tej zaciętej rywalizacji świetnie spisały się słubiczanki.

Obie drużyny UKS-u zajęły miejsca na podium – drugie i trzecie. Ale - jak komentowali obecni na meczu kibice - na dobrą sprawę każda z nich mogła wygrać. Ta sztuka udała się jednak gościom zza Odry. Triumfatorem turnieju został MTV 1860 Altlandsberg. Zespół z Niemiec jako jedyny nie przegrał żadnego spotkania.

ZOBACZ KOMPLET WYNIKÓW

Emocjonującą rywalizację na boisku śledziliśmy z naszym redakcyjnym obiektywem. Zapraszamy na fotorelację.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama