Słubice: 21 kwietnia 2019   |   Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
reklama
reklama

Słubiczanki na podium Jedynka CUP (foto)

Za nami kolejne zmagania szczypiornistek, tym razem w ramach towarzyskiego turnieju JEDYNKA CUP. 17 lutego w hali Gimnazjum nr 1 słubiczanki zmierzyły się z kilkoma utytułowanymi drużynami zza Odry. Sprawdziliśmy, jak im poszło.

jedynka CUP

Do organizowanych już po raz 5. zawodów zgłosiły się cztery kluby: MTV 1860 Altlandsberg, HSV Frankfurt Oder, HSG Schlaubetal/Odervorland oraz oczywiście gospodynie z UKS Jedynka Słubice, które wystawiły dwie drużyny.

Ze strony podopiecznych trenera Jerzego Grabowskiego w rywalizacji wzięły udział dziewczęta z rocznika 2006/2007, które przygotowują się do rozgrywek o mistrzostwa województwa lubuskiego w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży (jako reprezentacja szkoły Podstawowej nr 1 w Slubicach niedawno wygrały eliminacje powiatowe i awansowały do szczebla rejonowego). I właśnie szlifowaniu ich formy miał służyć udział w tej imprezie.

Turniej rozegrano systemem każdy z każdym. Mecze trwały po 20 minut każdy i były bardzo wyrównane - aż dwukrotnie padł remis. W tej zaciętej rywalizacji świetnie spisały się słubiczanki.

Obie drużyny UKS-u zajęły miejsca na podium – drugie i trzecie. Ale - jak komentowali obecni na meczu kibice - na dobrą sprawę każda z nich mogła wygrać. Ta sztuka udała się jednak gościom zza Odry. Triumfatorem turnieju został MTV 1860 Altlandsberg. Zespół z Niemiec jako jedyny nie przegrał żadnego spotkania.

ZOBACZ KOMPLET WYNIKÓW

Emocjonującą rywalizację na boisku śledziliśmy z naszym redakcyjnym obiektywem. Zapraszamy na fotorelację.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz protest nauczycieli?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama