Słubice: 19 sierpnia 2019   |   Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
reklama
reklama

Kolejne podium dla Polonii podczas Rzepin Cup

Także drugi dzień turnieju Rzepin CUP także okazał się szczęśliwy dla zawodników UKS Polonia Słubice. Piłkarze z rocznika 2006 zajęli 2 miejsce. Ich młodszym kolegom (rocznik 2010) poszło nieco gorzej – uplasowali się na 7 lokacie.

polonia 2006

Dwudniowy turniej Rzepin CUP przyciągnął wiele renomowanych drużyn z naszego regionu, i to nie tylko z Polski, ale również z Niemiec. To właśnie drużyny zza Odry okazało się najlepsze 17 lutego, czyli drugiego dnia turnieju.

W roczniku 2006 młodsi wygrał zespół Eintracht Mahlsdorf. Tuż za ich plecami uplasowała się właśnie Polonia, choć to właśnie słubiczanie jako jedyny pokonali ich w fazie grupowej (1:0). W finale jednak piłkarze z Niemiec udanie się zrewanżowali (0:3).

Na pocieszenie młodym polonistom została najcenniejsza nagroda indywidualne. Tytuł MVP turnieju powędrował do Adam Szuberta.

ZOBACZ WYNIKI

polonia 2010

W kategorii rocznika 2010 i młodsi chłopakom z UKS-u poszło nieco słabiej, choć nie można odmówić im ambicji i zaangażowania. Przegrali minimalnie trzy mecze w grupie i ostatecznie zajęli 7 miejsce. Całą rywalizację wygrał zespół TSV Rudow.

ZOBACZ WYNIKI

Przypomnijmy, dzień wcześniej (pisaliśmy o tym TUTAJ), chłopcy z rocznika 2008 zajęli 3 miejsce, a ich koledzy z rocznika 2011 wywalczyli 4 pozycję.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy to dobry pomysł, aby Słubice i Frankfurt ubiegały się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama