Słubice: 19 sierpnia 2019   |   Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
Słubice24.pl Wiadomości Sport Szczypiornistki z "Jedynki" niepokonane po 1 rundzie Lubuskiej Ligi Młodzieczek (foto)
reklama
reklama

Szczypiornistki z "Jedynki" niepokonane po 1 rundzie Lubuskiej Ligi Młodzieczek (foto)

Trwa zwycięski marsz szczypiornistek UKS Jedynka Słubice. W piątej kolejce Lubuskiej Ligi Młodziczek słubiczanki pokonały rówieśniczki z MUKS Lider Świebodzin 44:14.

UKS Jedynka Słubice

To był mecz jedynych niepokonanych drużyn w lidze, kibice liczyli więc na spore emocje. Okazało się jednak, że podopieczne trenera Jerzego Grabowskiego są w wyśmienitej formie.

Od pierwszego gwizdka słubiczanki narzuciły swój styl gry. Na szczególną uwagę zasługuje dobrze zorganizowana gra w defensywie, dzięki której rywalki nie mogły znaleźć otwartej drogi do siatki. A w ataku skuteczne do bólu był kwarte: Natasza Tańczak, Julia Sterenczak, Paulina Kliszczak i Aleksandra Wroniewicz

Nasze dziewczyny do jak najlepszej gry zagrzewało liczne grono wiernych kibiców, wśród których był m.in. burmistrz Mariusz Olejniczak. Dobrze w boju sprawdził się również bęben, który klub otrzymał niedawno w prezencie od telewizji HTS.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 44:14. To oznacza, że UKS Jedynka Słubice zakończył pierwszą rundę rozgrywek z kompletem pięciu zwycięstw i pozostał liderem tabeli Lubuskiej Ligi Młodziczek.

UKS Jedynka Słubice – MUKS lider Świebodzin 44:14 (22:4)

Skład UKS: Wroniewicz Aleksandra (8), Rajda Iga (3), Kliszczak Paulina (9), Oleksyn Oliwia, Sterenczak Julia (11), Lepak Wiktoria (1), Żarnowska Julia, Kazimierska Dominika, Białkowska Inga, Matkowska Karolina, Tańczak Natasza (12), Różańska Julia, Kowalska Julia, Ganczarz Klaudia (b), Heppner Marta (b), Kloc Ewa (b). Trener: Jerzy Grabowski.

Kolejne spotkanie nasze dziewczęta zagrają 24 lutego na wyjeździe. Ich rywalem będzie zespół UKS Czarni Żagań.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy to dobry pomysł, aby Słubice i Frankfurt ubiegały się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama