Słubice: 20 kwietnia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
reklama
reklama

Kalendarz imprez sportowo-rekreacyjnych na rok 2019

Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji opublikował kalendarz imprez sportowych i rekreacyjnych, która będą organizowane w trakcie 2019 roku na terenie gminy Słubice. Lista wydarzeń nie jest jednak zamknięta.

Sport Słubice

Co ciekawego czeka nas w tym roku? Tradycyjnie nie zabraknie dużych imprez piłkarskich i lekkoatletycznych. Po raz pierwszy w Słubicach pojawią się nowe dyscypliny. Ciekawie zapowiada się m.in. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w… rugby!

Będzie coś dla fanów kolarstwa (maraton MTB), tenisa ziemnego i stołowego, a także coraz popularniejszego golfa. Nie zabraknie kolejnej odsłony „Biegu bez Granic” (o tym szerzej pisaliśmy w osobnej publikacji). Wiele imprez będzie miało charakter transgraniczny.

Dzięki kalendarzowi sportowi kibice mogą zorientować się, gdzie i kiedy będą odbywać się poszczególne wydarzenia, których organizatorem lub współorganizatorem jest SOSiR.

Dokument nie jest jednak zamknięty. Organizatorzy zachęcają do przesyłania propozycji imprez, które mogłyby się znaleźć w kalendarzu. Będzie on sukcesywnie aktualizowany.

Pobierz kalendarz imprez sportowo-rekreacyjnych na rok 2019
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz protest nauczycieli?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama