Słubice: 19 sierpnia 2019   |   Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
reklama
reklama

Kalendarz imprez sportowo-rekreacyjnych na rok 2019

Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji opublikował kalendarz imprez sportowych i rekreacyjnych, która będą organizowane w trakcie 2019 roku na terenie gminy Słubice. Lista wydarzeń nie jest jednak zamknięta.

Sport Słubice

Co ciekawego czeka nas w tym roku? Tradycyjnie nie zabraknie dużych imprez piłkarskich i lekkoatletycznych. Po raz pierwszy w Słubicach pojawią się nowe dyscypliny. Ciekawie zapowiada się m.in. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w… rugby!

Będzie coś dla fanów kolarstwa (maraton MTB), tenisa ziemnego i stołowego, a także coraz popularniejszego golfa. Nie zabraknie kolejnej odsłony „Biegu bez Granic” (o tym szerzej pisaliśmy w osobnej publikacji). Wiele imprez będzie miało charakter transgraniczny.

Dzięki kalendarzowi sportowi kibice mogą zorientować się, gdzie i kiedy będą odbywać się poszczególne wydarzenia, których organizatorem lub współorganizatorem jest SOSiR.

Dokument nie jest jednak zamknięty. Organizatorzy zachęcają do przesyłania propozycji imprez, które mogłyby się znaleźć w kalendarzu. Będzie on sukcesywnie aktualizowany.

Pobierz kalendarz imprez sportowo-rekreacyjnych na rok 2019
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy to dobry pomysł, aby Słubice i Frankfurt ubiegały się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama