Słubice: 19 sierpnia 2019   |   Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
reklama
reklama

W Drzecinie będą skakać przez przeszkody

W ostatni weekend stycznia Rancho Drzecin zaprasza na halowe zawody w skokach przez przeszkody. Wystartują zawodnicy z Polski i z Niemiec. Jak zwykle - sportowych emocji nie zabraknie.

Rancho Drzecin

Zawody odbędą się w dniach 26-27 stycznia. Na uczestników czekają konkursy o zróżnicowanym poziomie technicznym - od klasy mini LL (60 cm) do klasy P1 (115 cm). Rywalizacja będzie odbywać się według przepisów Polskiego Związku Jeździeckiego.

Na najlepszych czekają puchary i nagrody pieniężne (pula nagród wynosi 1200 zł). Łącznie przez zostanie rozegranych 10 konkursów.

Jeśli ktoś ma ochotę wziąć udział w zawodach – jest jeszcze na to szansa. Zgłoszenia do 20 stycznia można przesyłać na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Organizator imprezy - UKS Rancho Drzecin – zaprasza również kibiców. Udział w zawodach jest płaty, ale dla publiczności wstęp jest darmowy, przyjść i oglądać może każdy zainteresowany.

Każdego dnia rywalizacja potrwa około ośmiu godzin. Początek o godz. 9:00, przewidywane zakończenie o godz. 17:00.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy to dobry pomysł, aby Słubice i Frankfurt ubiegały się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama