Słubice: 26 czerwca 2019   |   Imieniny: Paulina, Jan, Paweł
reklama
reklama

SCOTT Cyclocross Challenge w Słubicach

Kolejna duża rowerowa impreza w Słubicach. Tym razem w naszym mieści odbędzie się 7. edycja SCOTT Cyclocross Challenge. Organizatorzy zapraszają do przyjścia i kibicowania - trasę zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie dla publiczności.

scott slubice

Zawody odbędą się 16 o godz. 11 w parku przy stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słubicach. Specjalnie z myślą o kibicach przygotowano jedną krótką rundę o długości 2600 metrów, na której odbędzie się przełajowe ściganie. ZOBACZ TRASĘ

- Będą podjazdy, zjazdy, podbiegi i nie zabraknie również sekcji technicznych. Serdecznie wszystkich zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału i kibicowania - zachęcają organizatorzy. Szczegółowy program minutowy poniżej.

scott program

Jeśli ktoś nie zdążył zapisać się wcześniej drogą elektroniczną, to zgłoszenia do wyścigu można dokonać także rano w dniu zawodów. Na każdego dodatkowo czeka ciepły posiłek gratis.

Cały cykl odbywa się pod szyldem firmy rowerowej SCOTT. Za organizację zawodów w Słubicach odpowiada grupa kolarska Zahnklinik Słubice Cycling Team, której patronem jest portal Słubice24. Sponsorem słubickiej edycji jest firma Lutycz Nieruchomości.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama