Słubice: 27 czerwca 2019   |   Imieniny: Cyryl, Maryla, Władysław
reklama
reklama

Polonia Słubice zagra z Lechem Poznań

Pierwsze tegoroczne spotkanie kontrolne rozegrają w sobotę piłkarze Polonii Słubice. Rywalem podopiecznych trenerów Tomasza Wichniarka i Krzysztofa Sobieszczuka będzie czołowy zespół Młodej Ekstraklasy – Lech Poznań. Mecz odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Słubicach.

Będzie to pierwsza gra kontrolna w tym roku jaką zaplanowali trenerzy Polonii. W sobotę w naszym zespole zadebiutują zawodnicy, którzy zostali pozyskani po zakończeniu rundy jesiennej, a także Ci, którzy przyjechali do Słubic na testy tj. Damian Rożej z Elany Toruń i Tomasz Lenart z Motoru Lublin. Pewne jest, że w spotkaniu z Lechem nie zagrają kontuzjowani Michał Steinke oraz Paweł Posmyk. Przypomnijmy, że obie ekipy zagrały ze sobą trochę ponad miesiąc temu we Wronkach kiedy to wygrał Lech 4:1.

Ponadto sobotnia konfrontacja ma wmiar historyczny gdyż po raz pierwszy w Słubicach zimowe spotkanie kontrolne rozegrane zostanie na boisku ze sztuczną nawierzchnią, która w grudniu została oddana do użytku. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12.30.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama