Słubice: 22 lipca 2019   |   Imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec
reklama

10 listopada rusza lodowisko!

Dobra wiadomość dla amatorów sportów zimowych, a szczególnie jazdy na łyżwach. 10 listopada oficjalnie rusza słubickie lodowisko. Same zasady korzystania z obiektu zarządzanego przez Słubicki Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji nie zmieniły się. Jest za to niewielka podwyżka cen biletów wstępu.

Lodowisko Słubice

Przypomnijmy, lodowisko mieści się przy ul. Sportowej, tuż przy polu golfowym „Dębowa polana”. To kryty obiekt, w którym oprócz tafli o wymiarach 40x20 metrów znajdują się szatnia i wypożyczalnia łyżew. Na miejscu można naostrzyć swoje łyżwy, a także skorzystać z pingwinów, które pomogą w nauce jazdy na łyżwach (szczególnie najmłodszym).

Obok obiektu jest parking dla samochodów osobowych, na lodowisko można też wygodnie dojechać komunikacją miejską. Lodowisko jest czynne 7 dni w tygodniu w godz. 11.00-20.30.

Zasada korzystania z lodowiska opiera się o podział na tzw. tercje. W ciągu dnia jest ich pięć, trwają one 90 minut, a pomiędzy nimi jest półgodzinna przerwa techniczna. Poniżej szczegółowy rozkład tercji wraz z cenami biletów. Podane ceny dotyczą jednej, wybranej tercji.

lodowisko tercje 2015


lodowisko cennik_2018
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama