Słubice: 18 lutego 2019   |   Imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
reklama
reklama

Kierowco, nie parkuj na trasie i uważaj na biegaczy

Już niedługo ulicami naszego miasta pobiegną uczestnicy biegów ulicznych z okazji Święta Niepodległości. Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji apeluje o to, aby na ich trasie nie parkować samochodów i zachować ostrożność. Kiedy i którędy pobiegną zawodnicy?

Biegi Niepodległości

O samych biegach pisaliśmy niedawno. Ale organizator, Słubicki Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, zwraca uwagę na jeszcze jeden aspekt niepodległościowych zawodów - łączą się one z utrudnieniami w ruchu samochodów. I apeluje do kierowców o to, żeby 9 i 11 listopada nie parkowali samochodów na trasie biegów. A do tych, którzy w czasie ich trwania będą poruszali się autami w pobliżu trasy, o czujność i ostrożność.

9 listopada biegać będą najmłodsi. Utrudnienia w ruchu dotyczyć będą: Placu Bohaterów, Placu Wolności, Placu Jana Pawła II oraz ul. Piłsudskiego na wysokości Starostwa Powiatowego. W godz. 11-13 przejazd tymi ulicami będzie niemożliwy.

Z kolei 11 listopada odbędzie się Bieg Stulecia na dystansie 10 km, którego trasa będzie prowadzić aż ze stadionu SOSiR do centrum miasta. Związane z tym utrudnienia kierowcy napotkają w rejonie: Placu Przyjaźni, Placu Wolności, Placu Bohaterów, ul. Akademickiej, ul. Bohaterów Warszawy, ul. Konstytucji 3-go Maja, ul. Narutowicza, ul. Rzepińskiej oraz ul. Sportowej. I również w tym samych godzinach, czyli od 11 do 13.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama