Słubice: 20 maja 2019   |   Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
reklama
reklama

Kierowco, nie parkuj na trasie i uważaj na biegaczy

Już niedługo ulicami naszego miasta pobiegną uczestnicy biegów ulicznych z okazji Święta Niepodległości. Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji apeluje o to, aby na ich trasie nie parkować samochodów i zachować ostrożność. Kiedy i którędy pobiegną zawodnicy?

Biegi Niepodległości

O samych biegach pisaliśmy niedawno. Ale organizator, Słubicki Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, zwraca uwagę na jeszcze jeden aspekt niepodległościowych zawodów - łączą się one z utrudnieniami w ruchu samochodów. I apeluje do kierowców o to, żeby 9 i 11 listopada nie parkowali samochodów na trasie biegów. A do tych, którzy w czasie ich trwania będą poruszali się autami w pobliżu trasy, o czujność i ostrożność.

9 listopada biegać będą najmłodsi. Utrudnienia w ruchu dotyczyć będą: Placu Bohaterów, Placu Wolności, Placu Jana Pawła II oraz ul. Piłsudskiego na wysokości Starostwa Powiatowego. W godz. 11-13 przejazd tymi ulicami będzie niemożliwy.

Z kolei 11 listopada odbędzie się Bieg Stulecia na dystansie 10 km, którego trasa będzie prowadzić aż ze stadionu SOSiR do centrum miasta. Związane z tym utrudnienia kierowcy napotkają w rejonie: Placu Przyjaźni, Placu Wolności, Placu Bohaterów, ul. Akademickiej, ul. Bohaterów Warszawy, ul. Konstytucji 3-go Maja, ul. Narutowicza, ul. Rzepińskiej oraz ul. Sportowej. I również w tym samych godzinach, czyli od 11 do 13.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama