Słubice: 22 stycznia 2019   |   Imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
reklama
reklama

Polonia Słubice zagra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Pożar domu w Świecku
Piłkarze słubickiej Polonii rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej w nadchodzący poniedziałek, jednak pierwszym tegorocznym akcentem dla drużyny będzie zaplanowany na niedzielę turniej w piłce halowej w Gorzowie. Podobnie jak w ubiegłym roku poloniści walczyć będą na rzecz WOŚP.

Organizatorzy zaprosili do udziału w zmaganiach sześć zespołów. W grupie „A” znalazły się pierwszoligowy GKP Gorzów Wlkp., zespół Młodej Ekstraklasy Lecha Poznań i drugoligowa Miedź Legnica. Z kolei w grupie „B” poza słubicką Polonią zagrają także pierwszoligowa Warta Poznań (pod wodzą byłego trenera Polonii Marka Czerniawskiego) oraz reprezentacja Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Gorzowie Wlkp.

Otwarcie turnieju zaplanowano na godzinę 11.00 w hali sportowej Zespołu Szkół nr 20 przy ulicy Szarych Szeregów 7 w Gorzowie Wlkp.. Pierwszy mecz rozpocznie się kwadrans później. Mecze rozgrywane będą po 20 minut. Podczas imprezy odbędzie się licytacja na rzecz WOŚP i szereg imprez towarzyszących.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku imprezę wygrali zawodnicy Warty Poznań, a Polonia uplasowała się na pozycji piątej. W tegorocznym turnieju „poloniści” zagrają w następującym składzie: Artur Tumaszyk, Tomasz Laskowski, Adam Więckowski, Robert Gaca, Filipe Andrade Felix, Filip Marciniak, Piotr Charzewski, Bebeto, Michał Haftkowski, Dawid Jankowski, Andrzej Pawłowski i Marcin Pietrzak.

[info: Polonia Słubice]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama