Słubice: 24 sierpnia 2019   |   Imieniny: Bartłomiej, Jerzy, Bartosz
reklama
reklama

Pobiegną z okazji Święta Niepodległości

Święto Niepodległości jak co roku zostanie uczczone także na sportowo. Tradycyjnie już dzieci i młodzież spotkają się na placu Bohaterów, by wziąć udział w Narodowych Ulicznych Biegach Niepodległości.

Biegi Niepodległości Słubice

To będzie już 29. edycja imprezy, która niezmiennie cieszy się dużą popularnością. I to nie tylko wśród biegaczy ze Słubic, ale także tych z całego regionu, w tym zza Odry.

W tym roku organizator, czyli Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, przygotował dla nich aż 20 biegów w kategoriach wiekowych od przedszkolaków po uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Trasa zawodów tradycyjnie będzie wiodła ulicami wokół placów Bohaterów i Wolności.

Na najlepszych biegaczy czekają oczywiście nagrody. Za miejsca 1-3 będą to pamiątkowe medale, a dla pierwszych 11 osób w każdym biegu okolicznościowe koszulki. Ponadto każdy, kto dotrze na metę, otrzymał biało-czerwoną flagę.

Zawody odbędą się 9 listopada o godz. 12:00. Uroczyste otwarcie o godz. 12:00. Sportowa rywalizacja rozpocznie się kwadrans później.

Szczegółowe informacje o imprezie oraz dokładny plan biegów znajdują się w załączonym niżej regulaminie. Do pobrania jest także wzór karty startowej.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama