Słubice: 16 lipca 2019   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
reklama

Słubiccy fighterzy walczyli w Gorzowie (wideo)

Dwóch reprezentantów StreetFighter's Słubice wzięło udział w turnieju West Fighting MMA 4, który odbywał się w Gorzowie Wielkopolskim. Bilans wyszedł na remis: Dawid Śliwiński swoją walkę wygrał, a Aksel Gozdek przegrał, ale z postawy obu możemy być dumni - walczyli jak lwy.

dawid sliwinski

Turniej West Fighting MMA 4 odbył się 27 października w Gorzowie Wlkp. Karta walk była skomponowana bardzo ciekawie – oprócz zawodowych i amatorskich walk MMA, zaplanowano też pojedynki w formule K1. W tym właśnie gronie znaleźli się właśnie dwaj zawodnicy ze StreetFighter's Słubice.

Dawid Śliwiński startował w kategorii do 67 kg. Jego przeciwnikiem był Gracjan Wiatkowski z Kostrzyna nad Odrą. Pojedynek był zacięty. Słubiczanin nieco słabiej wypadł w pierwszej rundzie, ale w kolejnych dwóch zdominował przeciwnika i sędziowie zdecydowali o jego zwycięstwie na punkty. „Śliwa” za swoją walkę zebrał wiele gratulacji! Po jej zakończeniu był bardzo szczęśliwy.

- Chciałbym podziękować moim trenerom: Rafałowi Kulasowi, Marcinowi Mikolajczakowi i Norbertowi Woronowiczowi za zaangażowanie w mega przygotowania, które pozwoliły mi zwyciężyć. Dziękuję również mojemu sponsorowi Pizzeria Sycyliana. Wszystkim, którzy mi dopingowali także serdecznie dziękuję. Jest jeszcze jedna osoba, której chciałbym podziękować. Grzegorz Weiser, to dzięki tobie zaczęła się moja przygoda w StreetFighter's Słubice. Przeciwnikowi dziękuję za super walkę - napisał na swoim profilu facebookowym.

Zainteresowanych przebiegiem walki z udziałem Dawida Śliwińskiego zapraszamy do obejrzenia wideo przygotowanego przez serwis MMA News.W kategorii kadetów także mieliśmy swojego reprezentanta. Tu walkę stoczył nastoletni Aksel Gozdek (do 50 kg). Jego przeciwnikiem był Jan Fabich z klubu Jamniuk Gorzów. Aksel wykazał się dużą ambicją, ale ostatecznie rywal okazał się od niego lepszy na punkty.

aksel

Obu zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych udanych walk i wielu zwycięstw.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama