Słubice: 23 maja 2019   |   Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
reklama
reklama

Rowerowe święto dla najmłodszych

Dzieciaki, szykujcie rowery! Stowarzyszenie FSL Aktywni dla Powiatu przygotowało dla was wyścigi na dwóch kółkach. Podczas niedzielnego finału Zachodniej Ligi MTB w Słubicach odbędzie się festyn rowerowy dla najmłodszych.

Maraton MTB Słubice

7 października w Słubicach czeka nas wielkie rowerowe święto. Dorośli będą ścigać się w podczas zawodów Zachodniej Ligi MTB (więcej o tym w osobnej publikacji), a w tym samym czasie dzieci wezmą udział w nie mniej ważnych wyścigach przygotowanych specjalnie dla nich przez FSL Aktywnych dla Powiatu i Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Wyścigi odbędą się w kilku kategoriach wiekowych, osobno dla dziewcząt i chłopców. Maluszki będą mogły wystartować w rowerkach biegowych, a nieco starsze dzieci wg podziału: 3-4, 5-6 i 7-8 lat.

Ich wysiłek zostanie nagrodzony. - Wszystkie dzieci otrzymają na mecie medal i dyplom za uczestnictwo. Oprócz tego pierwsze trójki statuetki i nagrody rzeczowe – wyjaśnia Robert Tomczak, lider „aktywnych”.

Zapisy odbędą się w dniu imprezy, a biuro zawodów będzie można znaleźć na płycie głównej stadionu w godz. 9-11. Start zawodów zaplanowano o godz. 11.15.

Impreza odbywa się pod patronatem burmistrza Słubic i dzięki wsparciu finansowemu gminy Słubice. Patronem medialnym jest portal Słubice24. Będziemy na festynie z naszym obiektywem.

festyn rowerowy_2018

Termin: 7.10.2018, godz. 11:15. Miejsce: stadion SOSiR.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama