Słubice: 11 grudnia 2018   |   Imieniny: Waldemar, Damazy
reklama
reklama

Rowerowe święto dla najmłodszych

Dzieciaki, szykujcie rowery! Stowarzyszenie FSL Aktywni dla Powiatu przygotowało dla was wyścigi na dwóch kółkach. Podczas niedzielnego finału Zachodniej Ligi MTB w Słubicach odbędzie się festyn rowerowy dla najmłodszych.

Maraton MTB Słubice

7 października w Słubicach czeka nas wielkie rowerowe święto. Dorośli będą ścigać się w podczas zawodów Zachodniej Ligi MTB (więcej o tym w osobnej publikacji), a w tym samym czasie dzieci wezmą udział w nie mniej ważnych wyścigach przygotowanych specjalnie dla nich przez FSL Aktywnych dla Powiatu i Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Wyścigi odbędą się w kilku kategoriach wiekowych, osobno dla dziewcząt i chłopców. Maluszki będą mogły wystartować w rowerkach biegowych, a nieco starsze dzieci wg podziału: 3-4, 5-6 i 7-8 lat.

Ich wysiłek zostanie nagrodzony. - Wszystkie dzieci otrzymają na mecie medal i dyplom za uczestnictwo. Oprócz tego pierwsze trójki statuetki i nagrody rzeczowe – wyjaśnia Robert Tomczak, lider „aktywnych”.

Zapisy odbędą się w dniu imprezy, a biuro zawodów będzie można znaleźć na płycie głównej stadionu w godz. 9-11. Start zawodów zaplanowano o godz. 11.15.

Impreza odbywa się pod patronatem burmistrza Słubic i dzięki wsparciu finansowemu gminy Słubice. Patronem medialnym jest portal Słubice24. Będziemy na festynie z naszym obiektywem.

festyn rowerowy_2018

Termin: 7.10.2018, godz. 11:15. Miejsce: stadion SOSiR.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama