Słubice: 26 maja 2019   |   Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
reklama
reklama

III Promet Cargo Cross Duathlon - oficjalne wyniki

Trzecia odsłona Promet Cargo Cross Duathlonu za nami! Znamy już nazwiska tych, którzy najszybciej dotarli na metę. Zapraszamy do zapoznania się z oficjalnymi wynikami.

promet wyniki_2018
Szymon Łyżwiński (nr 98) był najszybszy ze słubiczan

Impreza odbyła się 29 września w Kunowicach. Wyścig, składający się z 4 km biegu, 15 km jazdy na rowerze i ponownie 2 km biegu, wygrał Robert Walkowiak (Modła) z czasem 55:56. Ustanowił tym samym nowy rekord trasy. Ubiegłoroczny zwycięzca Mateusz Kozinoga z Cybinki był tym razem trzeci, ale miał wynik o 2 sekundy lepszy niż w rok temu (57:24).

Także wśród kobiet poziom był wyższy niż podczas drugiej edycji. Najlepsza okazała się Barbara Borowiecka (Nowa Sobótka). Jej czas 1:00:42 to także nowy rekord trasy. Pochodząca z Ukrainy (ale mieszkająca w Słubicach) Yana Kulikova, która wygrała w 2017 roku, poprawiła się o prawie 6 minut, co dało jej drugą lokatę. Jej czas to 1:03:55.

Najlepszy ze słubiczan był Szymon Łyżwiński. Nasz utalentowany triathlonista zajął 4 miejsce open, a na mecie zmierzono mu czas 58:22. Łącznie rywalizację ukończyło 164 osoby (zgłoszonych było 199 uczestników). Komplet wyników poniżej.

ZOBACZ WYNIKI (PDF)

Wyniki dostępne też są w wersji online na stronie sts-timing.pl.

Wkrótce nasza relacja i galeria zdjęć.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama