Słubice: 11 grudnia 2018   |   Imieniny: Waldemar, Damazy
reklama
reklama

III Promet Cargo Cross Duathlon - oficjalne wyniki

Trzecia odsłona Promet Cargo Cross Duathlonu za nami! Znamy już nazwiska tych, którzy najszybciej dotarli na metę. Zapraszamy do zapoznania się z oficjalnymi wynikami.

promet wyniki_2018
Szymon Łyżwiński (nr 98) był najszybszy ze słubiczan

Impreza odbyła się 29 września w Kunowicach. Wyścig, składający się z 4 km biegu, 15 km jazdy na rowerze i ponownie 2 km biegu, wygrał Robert Walkowiak (Modła) z czasem 55:56. Ustanowił tym samym nowy rekord trasy. Ubiegłoroczny zwycięzca Mateusz Kozinoga z Cybinki był tym razem trzeci, ale miał wynik o 2 sekundy lepszy niż w rok temu (57:24).

Także wśród kobiet poziom był wyższy niż podczas drugiej edycji. Najlepsza okazała się Barbara Borowiecka (Nowa Sobótka). Jej czas 1:00:42 to także nowy rekord trasy. Pochodząca z Ukrainy (ale mieszkająca w Słubicach) Yana Kulikova, która wygrała w 2017 roku, poprawiła się o prawie 6 minut, co dało jej drugą lokatę. Jej czas to 1:03:55.

Najlepszy ze słubiczan był Szymon Łyżwiński. Nasz utalentowany triathlonista zajął 4 miejsce open, a na mecie zmierzono mu czas 58:22. Łącznie rywalizację ukończyło 164 osoby (zgłoszonych było 199 uczestników). Komplet wyników poniżej.

ZOBACZ WYNIKI (PDF)

Wyniki dostępne też są w wersji online na stronie sts-timing.pl.

Wkrótce nasza relacja i galeria zdjęć.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama