Ósma kolejka IV ligi lubuskiej nie przyniosła tak wyczekiwanych przez kibiców punktów dla Polonii Słubice. 22 września poloniści ulegli na wyjeździe Syrenie Zbąszynek 0:3.

Polonia Słubice

Nieszczęście naszego zespołu zaczęło się w 17 minucie, kiedy to gospodarze objęli prowadzenie 1:0 po samobójczym strzale Norberta Pawłowicza. Mimo usilnych starań z obu stron, taki właśnie wynik utrzymywał się przez znaczną część meczu. Gracze Syreny dołożyli drugie trafienie dopiero w 77 minucie, a wynik spotkania ustalili już w doliczonym czasie gry.

Polonia Słubice z 4 punktami nadal zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Okazja do poprawienia dorobku już w kolejną sobotę. 29 września poloniści zmierzą się u siebie z Lubuszaninem Drezdenko. Początek spotkania o godz. 16.

Syrena Zbąszynek – Polonia Słubice 3:0 (1:0)

Skład Polonii: Jakub Szewieliński - Irima Tebli (Gabriel Chrostowski 60'), Daniel Stadie (Iven Malulu 46'), Ihor Myrko, Hayato Kuramoto, Przemysław Begier, Mariusz Guraj (Łukasz Chrostowski 65'), Eligiusz Krzeptowski, Igor Kurkowski (Paweł Goworko 87'), Norbert Pawłowicz, Łukasz Tabaka.