Słubice: 11 grudnia 2018   |   Imieniny: Waldemar, Damazy
reklama
reklama

Seminarium bokserskie z Rafałem Jackiewiczem

Mamy dobrą informację dla sympatyków sportów walki. W Słubicach odbędzie się seminarium bokserskie z Rafałem Jackiewiczem, niezwykle utytułowanym i lubianym przez kibiców sportowcem, byłem reprezentantem Polski w kickboxingu.

seminarium jackiewicz

Seminarium organizowane jest przez klub StreetFighter's Słubice, prowadzony przez Rafała Kulasa. Wydarzenie ma nie tylko aspekt sportowy, ale również charytatywny. Organizatorzy chcą zebrać fundusze na pomoc jednemu z zawodników z zaprzyjaźnionego klubu

23 września o godzinie 14:00 na hali sportowej w Słubicach odbędzie się Seminarium Bokserskie z Rafałem Jackiewiczem, którego organizatorem jest klub StreetFighter's Słubice. Głównym celem seminarium będzie zbieranie funduszy dla chorego Dawida, zawodnika jednego z zaprzyjaźnionych klubów.

- Dawid ma zdiagnozowane rozwarstwienie tętnicy szyjnej w której utworzył się skrzep, szansą dla niego jest komora hiperbaryczna. Zabiegi jak i konsultacje są dość kosztowne, więc całą kwotę, którą nam się uda uzbierać w tym dniu przekażemy dla niego, aby mógł dalej czerpać radość z treningów sportów walki – opowiada Rafał Kulas. 

Organizatorzy zachęcają do udziału każdą chętną osobę, bez względu na płeć, wiek czy sportowe doświadczenie. Wstęp jest bezpłatny, podczas imprezy będą zbierane dobrowolne datki.

Termin: 23.09.2018, godz. 14:00. Miejsce: hala sportowa przy ul. Piłsudskiego 17.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama