Słubice: 20 maja 2019   |   Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
reklama
reklama

Seminarium bokserskie z Rafałem Jackiewiczem

Mamy dobrą informację dla sympatyków sportów walki. W Słubicach odbędzie się seminarium bokserskie z Rafałem Jackiewiczem, niezwykle utytułowanym i lubianym przez kibiców sportowcem, byłem reprezentantem Polski w kickboxingu.

seminarium jackiewicz

Seminarium organizowane jest przez klub StreetFighter's Słubice, prowadzony przez Rafała Kulasa. Wydarzenie ma nie tylko aspekt sportowy, ale również charytatywny. Organizatorzy chcą zebrać fundusze na pomoc jednemu z zawodników z zaprzyjaźnionego klubu

23 września o godzinie 14:00 na hali sportowej w Słubicach odbędzie się Seminarium Bokserskie z Rafałem Jackiewiczem, którego organizatorem jest klub StreetFighter's Słubice. Głównym celem seminarium będzie zbieranie funduszy dla chorego Dawida, zawodnika jednego z zaprzyjaźnionych klubów.

- Dawid ma zdiagnozowane rozwarstwienie tętnicy szyjnej w której utworzył się skrzep, szansą dla niego jest komora hiperbaryczna. Zabiegi jak i konsultacje są dość kosztowne, więc całą kwotę, którą nam się uda uzbierać w tym dniu przekażemy dla niego, aby mógł dalej czerpać radość z treningów sportów walki – opowiada Rafał Kulas. 

Organizatorzy zachęcają do udziału każdą chętną osobę, bez względu na płeć, wiek czy sportowe doświadczenie. Wstęp jest bezpłatny, podczas imprezy będą zbierane dobrowolne datki.

Termin: 23.09.2018, godz. 14:00. Miejsce: hala sportowa przy ul. Piłsudskiego 17.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama