Słubice: 20 maja 2019   |   Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
reklama
reklama

Młodzi tenisiści walczyli o puchary starosty (foto)

Tak rodzą się sportowe talenty! W ostatni weekend wakacji młodzi tenisiści rywalizowali na kortach Kompleksu Sportowo-Rehabilitacyjnego w Górzycy. Emocji i zaciętej walki nie brakowało, a na wszystkich czekały nagrody.

Turniej Górzyca

„Wakacji Czar” to tytuł turnieju tenisowego, który 1 września zorganizował Górzycki Klub Tenisowy SMECZ. Młodzi adepci tej dyscypliny walczyli o puchar starosty słubickiego w aż 5 kategoriach wiekowych.

- Rywalizacja przebiegała na bardzo wysokim poziomie sportowym – podkreśla Daniel Podhajecki, organizator, trener i wiceprezes GKT Smecz Górzyca. Po kilku godzinach zmagań wyłoniono zwycięzców.

Pierwsze trzy kategorie rozegrano bez podziału na płeć. W kategorii „czerwonej” (do lat 8) wygrał Sergiusz Kunicki, w „zielonej” (do lat 10) Wiktor Łobaszewski, natomiast w młodzikach (do lat 14) znana doskonale wielu kibicom Dominika Podhajecka.

Dwie najstarsze kategorie to już kadetki i kadeci (do lat 16). Tu wygrali odpowiednio Wiktoria Podhajecka oraz Maciej Duszyński. Poniżej komplet wyników.

ZOBACZ WYNIKI

Wysiłek młodych tenisistów został doceniony. Zawodnicy otrzymali dyplomy, statuetki lub puchary, a także nagrody rzeczowe. Organizatorzy nie zapomnieli także o tym, że młodzi sportowcy mogą zgłodnieć – czekał na nich pyszny obiad, napoje i lody.

Dekoracji najlepszych zawodników w imieniu starosty słubickiego dokonali Robert Stolarski, wójt Górzycy, Krzysztof Waszak - prezes GKT Smecz Górzyca oraz wspomniany już Daniel Podhajecki.

Jak młodzi tenisiści radzili sobie na kortach? MIeliśmy okazję podejrzeć ich podczas rywalizacji.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama