Słubice: 26 maja 2019   |   Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
reklama
reklama

Odra pokonana. SKP w kolejnej rundzie Pucharu Polski

Miłą niespodziankę sprawili swoim kibicom piłkarze SKP Słubice. W II rundzie Pucharu Polski wygrali z faworyzowaną Odrą Górzyca aż 3:0. Poznali też kolejnego rywala.

puchar skp_odra

Spotkanie odbyło się 29 sierpnia na jednym z bocznych boisk Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Na trybunach pojawiło się sporo kibiców, wśród nich także młodzież przebywająca w Słubicach na zgrupowaniu sportowym. Mieli powody do zadowolenia, bo zarówno bramek jak i emocji na murawie nie brakowało.

Gospodarze od początku byli dobrze dysponowani czego efektem był gol strzelony przez Mateusza Zająca. Liczne kontrataki, szczególnie w drugiej połowie, zaowocowały kolejnymi trafieniami, których autorami byli Piotr Łogiński i Dominik Gabrysz. Wynik mógł być jeszcze wyższy, ale „biało-niebieskim” brakowało nieco zimnej krwi pod bramką przeciwnika.

Goście również próbowali atakować. Tego dnia nie mieli jednak dobrej skuteczności, a na ich drodze często stawał dobrze dysponowany bramkarz SKP.

Po końcowym gwizdku radość ze zwycięstwa była duża i wszyscy z ciekawością czekali na wynik losowania kolejnej rundy. Swojego przeciwnika słubiczanie poznali dzisiaj rano i trzeba przyznać, że nie trafili zbyt szczęśliwie. Następne pucharowe spotkanie zagrają ze Spójnią Ośno Lubuskie, która obecnie jest jednym z najlepszych zespołów IV ligi lubuskiej.

Spotkanie odbędzie się 12 września o godz. 16.45 w Słubicach. Tego samego dnia i o tej samej godzinie zagra też Polonia Słubice, która od tej rundy również dołącza do pucharowej rywalizacji. Poloniści zmierzą się na wyjeździe z Zielonymi Lubiechnia Wielka.

Za obie nasze drużyny mocno trzymamy kciuki i zachęcamy do dopingowania!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama