Słubice: 11 grudnia 2018   |   Imieniny: Waldemar, Damazy
reklama
reklama

Odra pokonana. SKP w kolejnej rundzie Pucharu Polski

Miłą niespodziankę sprawili swoim kibicom piłkarze SKP Słubice. W II rundzie Pucharu Polski wygrali z faworyzowaną Odrą Górzyca aż 3:0. Poznali też kolejnego rywala.

puchar skp_odra

Spotkanie odbyło się 29 sierpnia na jednym z bocznych boisk Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Na trybunach pojawiło się sporo kibiców, wśród nich także młodzież przebywająca w Słubicach na zgrupowaniu sportowym. Mieli powody do zadowolenia, bo zarówno bramek jak i emocji na murawie nie brakowało.

Gospodarze od początku byli dobrze dysponowani czego efektem był gol strzelony przez Mateusza Zająca. Liczne kontrataki, szczególnie w drugiej połowie, zaowocowały kolejnymi trafieniami, których autorami byli Piotr Łogiński i Dominik Gabrysz. Wynik mógł być jeszcze wyższy, ale „biało-niebieskim” brakowało nieco zimnej krwi pod bramką przeciwnika.

Goście również próbowali atakować. Tego dnia nie mieli jednak dobrej skuteczności, a na ich drodze często stawał dobrze dysponowany bramkarz SKP.

Po końcowym gwizdku radość ze zwycięstwa była duża i wszyscy z ciekawością czekali na wynik losowania kolejnej rundy. Swojego przeciwnika słubiczanie poznali dzisiaj rano i trzeba przyznać, że nie trafili zbyt szczęśliwie. Następne pucharowe spotkanie zagrają ze Spójnią Ośno Lubuskie, która obecnie jest jednym z najlepszych zespołów IV ligi lubuskiej.

Spotkanie odbędzie się 12 września o godz. 16.45 w Słubicach. Tego samego dnia i o tej samej godzinie zagra też Polonia Słubice, która od tej rundy również dołącza do pucharowej rywalizacji. Poloniści zmierzą się na wyjeździe z Zielonymi Lubiechnia Wielka.

Za obie nasze drużyny mocno trzymamy kciuki i zachęcamy do dopingowania!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama