Słubice: 18 czerwca 2019   |   Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
reklama
reklama

Zawody pływackie na słubickim basenie

Kto pływa najszybciej w Słubicach? Chcecie sprawdzić swoje umiejętności? Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na rodzinny festyn na basenie. W planach zawody pływackie oraz rywalizacja o puchar burmistrza Słubic.

zawody pływackie

W najbliższy weekend pogoda ma dopisywać i sprzyjać zabawom w wodzie. Synoptycy zapowiadają upały. A przy okazji warto przekonać się, kto jak radzi sobie z pływaniem? Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji w najbliższą sobotę zaprasza na rodzinną imprezę na basesnie.

A w planach zawody i wyścigi w wodzie! Dzieci i młodzież będą ścigać się w swoich kategoriach wiekowych – przekonamy się, kto nie marnował czasu i pilnie trenował przez pierwszy miesiąc wakacji!

Co będzie się działo? - Każdy amator kąpieli powinien znaleźć coś dla siebie. Na początek dla najmłodszych przeprowadzimy kilka konkursów, następnie dla nieco starszych i już posiadających umiejętności pływackie również kilka wyścigów – zapowiadają organizatorzy. Na najlepszych czekać będą statuetki i dyplomy.

Ale w wodnej rywalizacji będzie miał szanse wziąć udział każdy chętny. Wyścig główny w kategorii open odbędzie się na dystansie 50 m, osobno dla pań i dla panów. A główną wygraną będzie puchar burmistrza Słubic.

Patronat medialny nad zawodami objął portal Słubice24.pl oraz telewizja HTS.

Termin: 28.07.2018, godz. 12. Miejsce: basen SOSiR, ul. Sportowa 1.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama