Słubice: 9 grudnia 2018   |   Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
reklama
reklama

Zawody pływackie na słubickim basenie

Kto pływa najszybciej w Słubicach? Chcecie sprawdzić swoje umiejętności? Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na rodzinny festyn na basenie. W planach zawody pływackie oraz rywalizacja o puchar burmistrza Słubic.

zawody pływackie

W najbliższy weekend pogoda ma dopisywać i sprzyjać zabawom w wodzie. Synoptycy zapowiadają upały. A przy okazji warto przekonać się, kto jak radzi sobie z pływaniem? Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji w najbliższą sobotę zaprasza na rodzinną imprezę na basesnie.

A w planach zawody i wyścigi w wodzie! Dzieci i młodzież będą ścigać się w swoich kategoriach wiekowych – przekonamy się, kto nie marnował czasu i pilnie trenował przez pierwszy miesiąc wakacji!

Co będzie się działo? - Każdy amator kąpieli powinien znaleźć coś dla siebie. Na początek dla najmłodszych przeprowadzimy kilka konkursów, następnie dla nieco starszych i już posiadających umiejętności pływackie również kilka wyścigów – zapowiadają organizatorzy. Na najlepszych czekać będą statuetki i dyplomy.

Ale w wodnej rywalizacji będzie miał szanse wziąć udział każdy chętny. Wyścig główny w kategorii open odbędzie się na dystansie 50 m, osobno dla pań i dla panów. A główną wygraną będzie puchar burmistrza Słubic.

Patronat medialny nad zawodami objął portal Słubice24.pl oraz telewizja HTS.

Termin: 28.07.2018, godz. 12. Miejsce: basen SOSiR, ul. Sportowa 1.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama