Słubice: 21 września 2019   |   Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
reklama
reklama

Bieg bez granic – ABC najważniejszych informacji

13 lipca czeka nas trzecia odsłona „Biegu bez Granic – Lauf ohne Grenzen”. To duże wyzwanie organizacyjne. Przedstawiamy najważniejsze informacje związane z przebiegiem zawodów – dla kibiców, kierowców, uczestników.

Bieg bez granic

Start i meta

Impreza odbędzie się 13 lipca o godz. 19.30. Start i metę zaplanowano ze Stadionu Przyjaźni we Frankfurcie - ZOBACZ NA MAPIE. Trasa będzie biegła ulicami obu miast, biegacze dwukrotnie pokonają most graniczny, a nawrót zaplanowano na stadionie SOSiR w Słubicach (szczegóły na załączonej mapce).

Utrudnienia w ruchu

W związku z organizacją biegu kierowców czekają utrudnienia w ruchu. O zamknięty moście granicznym pisaliśmy już jakiś czas temu. Ponadto w godz. 19:30-22:00 zostaną zamknięte ulice, którymi będą poruszać się biegacze. Głównie chodzi o ul. 1 Maja oraz Sportową. Ruchem będą kierować służby mundurowe (policja, straż miejska, straż graniczna).

Bieg bez granic - trasa

Liczby i fakty

Trasa biegu liczy sobie dokładnie 14,065 km, czyli 1/3 maratonu. Limit czasu na pokonanie trasy wynosi 2,5 godziny. Zgodnie z regulaminem w zawodach może wziąć udział 350 osób. Na razie zgłoszonych jest 256 biegaczy, dlatego jest jeszcze szansa, aby wziąć udział w rywalizacji.

Zapisy

Rejestracja online jest już zamknięta, ale można się zapisać w nieco inny sposób. Należy wysłać swoje dane (imię i nazwisko, datę urodzenia, adres, email, ewentualnie klub sportowy) na adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i uiścić płatność jednym z podanych niżej sposobów.
  • przelewem na konto: Stadtsportbund Frankfurt (Oder), IBAN: DE 47 1705 5050 3100 8811 91, BIC: WELADED1LOS
  • gotówką w biurze Stadtsportbund przy Paul-Feldner-Strasse 7 we Frankfurcie
Płatność za bieg wynosi: do czwartku 18 euro, do piątku 25 euro.

Odbiór pakietów startowych

Odbiór pakietów startowych zaplanowano w dniach 11 i 12 lipca w godzinach 10-16 w biurze Stadtsportbund (ten sam adres co powyżej - ZOBACZ NA MAPIE). Będzie też ku temu możliwość w dniu imprezy – na Stadionie Przyjaźni w godz. 16-19.

Kibicujemy naszym!

Mieszkańców obu miast i gości przebywających w Słubicach i Frankfurcie podczas Miejskiego Święta Hanzy zachęcamy do kibicowania!  To będzie dobra okazja, aby w akcji zobaczyć naszych najlepszych biegaczy. Na linii startu pojawią się m.in. Rafał Borowiak, Szymon Łyżwiński oraz Grzegorz Ulanowski. Pełna lista startowa do wglądu TUTAJ.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama